Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Jennifer Aniston otvorene o svojom tele: Týmto priznaním všetkých prekvapila! Čo sa chystá urobiť?

24.01.2016 Famous

Herečka Jennifer Aniston sa staroby nebojí. Rozhodne si ju má v pláne užívať plnými dúškami a odmieta sa za pokročilý vek hanbiť.

Jennifer Aniston sa staroby nebojí. 3 obrázky vo fotogalérii Jennifer Aniston sa staroby nebojí.

Štyridsaťšesťročná kráska verí, že aj keď bude mať osemdesiat, stále bude mať dosť odvahy a sebavedomia obliecť si bikiny a vyjsť v nich na verejnú pláž.

"Ak by som mala byť prvou osemdesiatročnou ženou, ktorá vyjde von a úspešne sa ukáže v bikinách, tak ňou budem. Nemyslím si, že ktokoľvek sa musí obmedzovať kvôli veku. To sú úplné hlúposti," myslí si Aniston. Bývalá manželka Brada Pitta a súčasná manželka Justina Therouxa vo februári oslávi štyridsaťsedem rokov.

Jennifer Aniston sa vydala za svojho dlhoročného partnera Justina Therouxa. 3 obrázky vo fotogalérii Jennifer Aniston sa vydala za svojho dlhoročného partnera Justina Therouxa.

"Že budem mať čoskoro narodeniny? Ach, to je divné. Zdá sa mi, že je to veľmi blízko. No ja to tento rok prežívať nebudem. Potichu to oslávim. Ale mám veľmi rada akýkoľvek dôvod na organizovanie večierka," zdôverila sa v rozhovore pre magazín People.

Jennifer Aniston sa staroby nebojí. 3 obrázky vo fotogalérii Jennifer Aniston sa staroby nebojí.

Tlačiť Diskusia (3)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE