Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Bude z nej čoskoro babička? Zuzana Tlučková prezradila, čím jej synovia spôsobujú vrásky na čele

24.01.2016 Monika Chybová

Aj keď na to nevyzerá, herečka Zuzana Tlučková (53) je mamou dvoch už dospelých synov. Chystajú jej prekvapenie v podobe vnúčat?

„Keď niekto za mnou pokrikoval – hlúpa Zuza, tak 7 obrázkov vo fotogalérii „Keď niekto za mnou pokrikoval – hlúpa Zuza, tak

Aj vám synovia urobili pár vrások?

Určite. Ako každému, kto má deti. Ale tak to má byť. My, rodičia, chceme pre deti to najlepšie. No darmo im rozprávame a dôvodíme. Často idú svojou cestou. Až keď narazia, pochopia, že sme mali pravdu. Ale aj mne, keď moji rodičia niečo hovorili, tak som si povedala, že je to môj život.

Starší syn TOMÁŠ je už samostatný. 7 obrázkov vo fotogalérii Starší syn TOMÁŠ je už samostatný.

Tomáš (27) aj Lukáš (22) sú vo veku, keď sa mamy vypytujú na svadbu a vnúčatá. Nechystajú vám nejaké to prekvapenie?

Starší je už síce tak napoly vyletený z hniezda, lebo s priateľkou si prenajali byt. Ale neviem či mladí ľudia týmto smerom uvažujú. Ešte pred rokom obaja tvrdili, že deti nechcú. Čo mi je aj ľúto, lebo každý, kto má vnúča hovorí, že to je úžasný pocit. Ale hovorím si, že u chlapcov 27 rokov ešte nie neskoro na dieťa. Aj tak sa to všetko posúva. Prvorodičky sú často po 30. Keď som ja v 26 rodila, chodili sa na mňa pozerať ako na najstaršiu prvorodičku na oddelení. Dnes sa nad tým nikto ani nepozastaví.

Zuzana Tlučková 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzana Tlučková

Ale netlačíte na nich.

Určite nie. Nemôžem sa im miešať do života. Niekedy sa ich snažím usmerniť, alebo povedať svoj názor, ale aj tak v konečnom dôsledku urobia to, čo považujú za správne oni. Hlavne, u toho mladšieho, je na dieťa ešte čas. A starší je zase zodpovedný, takže sa možno pre rodinu rozhodne až po tom, keď bude mať pocit, že má nejaké to zázemie.

Zuzana Tlučková a Štefan Skrúcaný. 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzana Tlučková a Štefan Skrúcaný.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE