Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Smutný pohľad! Na sexicu Penélope Cruz môžete zabudnúť: Keď uvidíte, čo sa stalo s jej telom, zaplačete

26.01.2016 Casprezeny.sk

Penélope Cruz (41) je krásna herečka so sexi krivkami. Keď však uvidíte, čo sa stalo s jej telom, pohľad na ňu vás vydesí.

Penélope Cruz 10 obrázkov vo fotogalérii Penélope Cruz

Charizmatická španielska herečka Penélope Cruz si v novom filme Ma Ma zahrala postavu nezamestnanej učiteľky Magdy, ktorej životný príbeh sa, žiaľ, týka mnohých žien na svete. Jej postava totiž bojuje s vážnou chorobou - rakovinou prsníka, a počas liečby postupne príde o vlasy aj o prsník.

Penélope Cruz stvárnila nezamestnanú učiteľku Magdu, ktorej zistili vážne ochorenie. 10 obrázkov vo fotogalérii Penélope Cruz stvárnila nezamestnanú učiteľku Magdu, ktorej zistili vážne ochorenie.

Tvorcovia filmu Penélope primerane úlohe aj namaskovali, aby herečka vo svojej role pôsobila vierohodne. A keď si pozriete fotky z filmu, môžete posúdiť, do akej miery sa im to podarilo.

Penélope Cruz si kvôli filmu nechala oholiť hlavu. 10 obrázkov vo fotogalérii Penélope Cruz si kvôli filmu nechala oholiť hlavu.

Stvárniť túto postavu bolo pre Penélope veľmi náročné, vzdala sa vlasov, ukázala prsia aj strhanú tvár. Ale herečka sa vyjadrila, že pre ňu nebolo rozhodujúce, ako vo filme vyzerá. "Ten film je prejavom úcty a obdivu k ženám, ktoré si takýmto peklom prechádzajú v skutočnom živote," okomentovala Penélope film.

Penélope Cruz maskéri upravili tak, aby jej postava vyznela vierohodne. 10 obrázkov vo fotogalérii Penélope Cruz maskéri upravili tak, aby jej postava vyznela vierohodne.

 

Tlačiť Diskusia (2)