Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Krásna speváčka sa odfotila s rodičmi: Ich slávnu dcéru miluje celý svet! Nájdete spoločné črty?

29.01.2016 anp

Speváčka sa odfotila s usmiatymi rodičmi. Tí môžu byť hrdí na dcérin spevácky úspech, ale aj na svojich dvoch krásnych vnúčikov.

Uhádnete, kto je dcéra týchto sympatických manželov? 5 obrázkov vo fotogalérii Uhádnete, kto je dcéra týchto sympatických manželov?

Ak ste tipovali rodičov kolumbijskej speváčky Shakiry (38), uhádli ste! Partnerka španielskeho futbalistu Gerarda Piquého je jediným dieťatom Nidie Ripoll a Williama Mebaraka Chadida. Jej starí rodičia z otcovej strany emigrovali z Libanonu do New Yorku, kde sa neskôr narodil jej otec. Ten sa ako 5-ročný presťahoval do Kolumbie.

Meno Shakira má arabský pôvod a znamená "vďačný". A presne to zo slávnej speváčky vyžaruje - vďačnosť, spokojnosť a šťastie. Okrem úspechu v kariére sa jej darí aj v súkromí. Vo futbalistovi Piquém našla svojho osudového muža a porodila mu dvoch krásnych synov, 3-ročného Milana a maličkého Sashu, ktorý prišiel na svet presne pred rokom v januári.

Shakira zavesila na svoju sociálnu sieť rodinnú fotografiu, na ktorej sa usmieva spolu so šťastnými starými rodičmi dvoch roztomilých vnúčikov. Na koho sa pôvodne tmavovláska viac podobá? Podľa nás zdedila črty oboch rodičov, úsmev má po mame, oči po otcovi. Alebo naopak? :)

 

 

Con papa y mama!

Fotka uverejnená používateľom Shakira (@shakira),

Shakira sa pochválila fotkou so svojimi deťmi. Jej poklady rastú ako z vody. 5 obrázkov vo fotogalérii Shakira sa pochválila fotkou so svojimi deťmi. Jej poklady rastú ako z vody. Shakira sa popýšila svojím synčekom Sashom. 5 obrázkov vo fotogalérii Shakira sa popýšila svojím synčekom Sashom. Shakira a Gerard Piqué. 5 obrázkov vo fotogalérii Shakira a Gerard Piqué. Shakira a Gerard Piqué. 5 obrázkov vo fotogalérii Shakira a Gerard Piqué.

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE