Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vlasatý syn Naty Oreiro sa neskutočne zmenil: Dal sa ostrihať, začal cvičiť a vykľul sa z neho sexi fešák!

05.02.2016 anp

Pamätáte sa na Josého z telenovely Rany z lásky? Mladý herec si v nej zahral adoptívneho syna hlavných hrdinov Martina a Monity. Čo z neho vyrástlo?

Mladý herec sa preslávil vďaka telenovele Rany z lásky. 21 obrázkov vo fotogalérii Mladý herec sa preslávil vďaka telenovele Rany z lásky.

Keď nakrúcal úspešnú telenovelu Rany z lásky (Sos mi vida), mal 18 rokov, fúzy, bradu a dlhé vlasy. Nuž, čo si budeme hovoriť, nevyzeral dvakrát príťažlivo. Ale dnes je všetko inak.

José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy. José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy.

Šikovný argentínsky herec Elías Viñoles má dnes 28 rokov a vykľul sa z neho svalnatý fešák.

S herectvom začínal v desiatich rokoch, zahral si vo viacerých filmoch a seriáloch. Najväčší úspech mu priniesla práve telenovela Rany z lásky, v ktorej si zahral Josého, jedného z troch adoptívnych detí Martina Quesadu (Facundo Arana), ktorý sa bláznivo zaľúbil do boxerky Monity (Natalia Oreiro).

Možno si pamätáte, že José sa zaplietol do vášnivého vzťahu so staršou ženou, "La Turcou". Mladý herec si za svoj skvelý výkon odniesol v roku 2006 argentínsku cenu "El Premio Clarín".

José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy.

José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy. José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy. José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy. José sa zaľúbil do staršej Turcy. 21 obrázkov vo fotogalérii José sa zaľúbil do staršej Turcy.

So svojou postavou sa zrejme stotožnil do takej miery, že aj v reálnom živote sa mu páčia zrelé ženy. A podľa vlastných slov nenávidí spodnú bielizeň. Zaujímavý chlapec, tento Elías... :)

Takto vyzerá José dnes. Neskutočné, ako sa zmenil! 21 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá José dnes. Neskutočné, ako sa zmenil! Takto vyzerá José dnes. Neskutočné, ako sa zmenil! 21 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá José dnes. Neskutočné, ako sa zmenil! Mladý herec na sebe poriadne zamakal. 21 obrázkov vo fotogalérii Mladý herec na sebe poriadne zamakal.

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE