Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sladká Charlotte zo Sexu v meste vôbec nie je taká, ako ste si mysleli: Toto sa mužom vôbec nebude páčiť!

29.01.2016 KaD

Ak ste si mysleli, že predstaviteľka usmievavej Charlotte zo seriálu Sex v meste je aj v skutočnom živote taká krehká a sladká, ste na omyle.

Všetko, čo potrebuje, je jej dokonalý single život. 6 obrázkov vo fotogalérii Všetko, čo potrebuje, je jej dokonalý single život.

Nie každá žena túži zaspávať deň čo deň po boku chlapa, či nebodaj muža svojich detí. Vyhovuje im pocit slobody a voľnosti a nepotrebujú sa viazať. Kristin Davis (50) to vidí takto:

Hoci si Kristin asi najviac pamätáme zo seriálu Sex v meste, kde hrala po vydaji túžiacu Charlotte,  krásna brunetka má na partnerstvo celkom opačný názor.

Kristin Davis sa prednedávnom vyjadrila, že všetko, čo potrebuje, je jej dokonalý single život. 6 obrázkov vo fotogalérii Kristin Davis sa prednedávnom vyjadrila, že všetko, čo potrebuje, je jej dokonalý single život. Nie každá žena túži zaspávať deň čo deň po boku chlapa. Patrí k nim aj Kristin Davis. 6 obrázkov vo fotogalérii Nie každá žena túži zaspávať deň čo deň po boku chlapa. Patrí k nim aj Kristin Davis.

Nedávno sa vyjadrila, že všetko, čo potrebuje, je jej dokonalý single život a adoptovaná dcéra Gemma. Nikdy vraj nepatrila k dievčatkám, ktoré snívajú o princovi na bielom koni a ani si nie je istá, či vôbec nejakého muža vo svojom svete potrebuje.

Charlotte zo Sexu v meste vôbec netúži po manželstve. 6 obrázkov vo fotogalérii Charlotte zo Sexu v meste vôbec netúži po manželstve. Štyri nerozlučné kamarátky z kultového ženského seriálu Sex v meste. 6 obrázkov vo fotogalérii Štyri nerozlučné kamarátky z kultového ženského seriálu Sex v meste. Štyri nerozlučné kamarátky z kultového ženského seriálu Sex v meste. 6 obrázkov vo fotogalérii Štyri nerozlučné kamarátky z kultového ženského seriálu Sex v meste.

Tlačiť Diskusia (1)