Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Tereze Pergnerovej ide karta! Zamladi to bola kočka, ale svojím dnešným výzorom vás ohromí

28.01.2016 Casprezeny.sk

Keď pred vyše dvadsiatimi rokmi robila Tereza Pergnerová (41) rozhovor s Lennym Krawitzom, bola sexi kočka. No keď uvidíte, ako vyzerá dnes, budete ohromení.

Tereza Pergnerová 9 obrázkov vo fotogalérii Tereza Pergnerová

Pred vyše dvadsiatimi rokmi moderátorka Tereza Pergnerová bola krásna mladá baba, a navyše ešte sa pod jej vzhľad nepodpísalo užívanie drog. Pre Českú tekevíziu robila v roku 1993 krátky rozhovor s Lennym Krawitzom, a vtedy to bola naozaj pôvabná blondínka, na ktorú bol príjemný pohľad.

Tereza Pergnerová v roku 1993 9 obrázkov vo fotogalérii Tereza Pergnerová v roku 1993

O rok neskôr začala moderovať hitparádu Eso a do tohto obdobia spadajú jej prvé skúsenosti z drogami. Tereza bola prvýkrát na liečení v roku 1996, o dva roky skončila s moderovaním Esa, a potom to s ňou išlo z kopca.

Tereza Pergnerová 9 obrázkov vo fotogalérii Tereza Pergnerová

Keď sa pred pár mesiacmi po dlhšom čase ukázala v spoločnosti na českých Slávikoch, mohli sme vidieť celkom iného človeka, než akým bola za posledné roky. Tereza neuveriteľne opeknela a vyzerala byť v pohode.

Tereza Pergnerová a Jiří Suchý 9 obrázkov vo fotogalérii Tereza Pergnerová a Jiří Suchý

Teraz ju fotografi zachytili na ulici, a veru, Tereza nestratila celkom nič zo svojho znovu nadobudnutého pôvabu, radosť na ňu pozrieť. Veríme, že všetko zlé, čo ju mohlo v živote stretnúť, si už vyčerpala, a odteraz bude vždy taká usmiata a pekná.

Takto vyzerá Tereza Pergnerová dnes. 9 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Tereza Pergnerová dnes.

 

Tlačiť Diskusia (4)
NEPREHLIADNITE