Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vyberte si farby a vône do bytu podľa typu svojej povahy: Ak to urobíte, tešte sa na veľkú životnú zmenu

03.02.2016 iva

Vedeli ste, že farby a vône do bytu si môžete vybrať podľa typu povahy? Ak tak urobíte, nielenže sa vám bude bývať lepšie, ale možno nájdete aj stratenú harmóniu.

Vedeli ste, že farby a vône do bytu si môžete vybrať podľa typu povahy? 3 obrázky vo fotogalérii Vedeli ste, že farby a vône do bytu si môžete vybrať podľa typu povahy?

Sangvinik

Je veselý a činorodý, má priateľskú povahu, jeho prítomnosť oživí každú spoločnosť, je rád stredobodom pozornosti. Okolie ho môže vnímať aj ako nezodpovedného a sebastredného.

Farby:

Ak ste sa v tejto charakteristike našli, oceníte teplejšie odtiene. Žltá, žltohnedá a hnedá vás dobíjajú energiou. Fungujú na vás aj neutrálne farby ako biela, krémová alebo smotanová.

Vône:

Vonné sviečky alebo interiérové vône voľte jazmínové, prípadne s tónmi klinčeka.

Flegmatik

Je pokojný, sústredený, systematický a spoľahlivý. Jeho vytrvalosť je rovnako silná ako neochota sa rozhodovať.

Farby:

Vyhovujú vám odtiene zelenej, ktoré upokojujú zrak a vyvolávajú pohodu. Zelená sa pritom pekne dopĺňa s pieskovou alebo svetložltou farbou.

Vône:

Z vôní by ste si mali zvoliť citrusové, verbenu alebo bergamot, ktorý posilňuje lásku k životu a navracia životnú energiu.

Z vôní by ste si mali zvoliť citrusové. 3 obrázky vo fotogalérii Z vôní by ste si mali zvoliť citrusové.

Melancholik

Býva hĺbavý, tvorivý, má rád samotu a vie byť starostlivý a súcitný. Často však podlieha depresii a vidí problémy aj tam, kde vôbec nie sú.

Farby:

Vašou farbou je upokojujúca modrá. Potešilo by vás vymaľovanie stien v tónoch polárnej oblohy, tyrkysu a nekonečného oceánu.

Vône:

Pomôžu vám jemné púdrové vône, ktoré nedráždia vašu veľmi citlivú povahu.

Cholerik

Môže vás kedykoľvek prekvapiť zmenou nálady alebo výbuchom hnevu. Je totiž vždy presvedčený o svojej pravde, rád sa cíti nadradene a chce mať za každú cenu na vrch. Vyberajte si tiež energetické a vitalizujúce vône. 3 obrázky vo fotogalérii Vyberajte si tiež energetické a vitalizujúce vône.

Farby:

Vášmu vnútru zodpovedá najviac temperamentná červená. Vášnivé odtiene sa môžu vyvážiť pokojnejšími farbami, napríklad modrou alebo hnedou.

Vône:

Robia vám dobre korenisté a radostné vône. Vyberajte s itiež energické a vitalizujúce.

Tlačiť Diskusia