Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Laura sa po smrti manžela zaľúbila do vdovca: Bola by s ním veľmi šťastná, keby tu nebola tá čudná vec!

06.02.2016 red

Už rok žijeme ako pár. Ja mám 45, on 50, obaja sme ovdoveli. Je tu však jeden veľký problém.

Ak boli s manželkou šťastní a žili jeden pre druhého, 2 roky sú relatívne krátky čas na zabudnutie. Ak boli s manželkou šťastní a žili jeden pre druhého, 2 roky sú relatívne krátky čas na zabudnutie.

Problém je, že on náš vzťah nepriznáva. Aj po 2 rokoch nechal doma všetko tak, akoby jeho žena žila. Moji synovia to vedia, ale on to dcére nepovedal. Čo robiť?

Laura

Radíme vám:

Všetci smútime inak. A nemá to nič spoločné s tým, aká veľká bola láska k zomretému partnerovi. Nemôžete niekomu nadiktovať, kedy má prestať žialiť. Ak boli s manželkou šťastní a žili jeden pre druhého, 2 roky sú relatívne krátky čas na zabudnutie. Už urobil veľký krok dopredu, keď pripustil, že ste blízki priatelia, drží vás za ruky a mal s vami sex.

Niekedy je ťažké pripustiť si, že sa niečo skončilo a treba ísť ďalej. Aj deti s tým, že ich rodič potrebuje sexuálny život a partnera po boku, môžu mať problém. A to aj keď sú už dospelé. Možno sa váš priateľ bojí, ako by to dopadlo, keby to dcére povedal. Pre vás je najlepšie nechať ho ísť svojím tempom a pomáhať mu zabudnúť svojou láskou a nehou.

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE