Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lámač ženských sŕdc prezradil svoje pikantné tajomstvo: Zaľúbil sa do prostitútky! Ako to dopadlo?

31.01.2016 Nový Čas pre ženy

Michal bol typický frajer a z rozmaru si chcel vyskúšať noc s prostitútkou. Netušil však, že práve táto žena zlomí jeho chladné srdce...

Netušil som, že mi srdce zlomí práve táto žena... Netušil som, že mi srdce zlomí práve táto žena...

"Všetko sa odohralo, ešte keď som patril medzi fešákov, po ktorých sa na ulici otáčali všetky ženy," začína svoje rozprávanie Michal.

V súčasnosti som najšťastnejší chlap na svete po boku svojej manželky a krásnej dcéry Niny. Priznám sa, že ako muž som nemal záujem poslať svoj príbeh do ženského časopisu, ale nakoniec som sa rozhodol, že sa oň s vami podelím.

Nevedel som nájsť pravú lásku

Všetko sa odohralo, ešte keď som patril medzi fešákov, po ktorých sa na ulici otáčali všetky ženy. Krásne vyšportovaná postava, upravené vlasy, vkusné oblečenie, auto a parfum... Skrátka chlap ako z katalógu. Napriek tomuto všetkému som sa nevedel zamilovať a nájsť tú pravú lásku. Lákal ma nočný život, zábava, cigarety, alkohol...

Tak ako každý chlap, aj ja som túžil po nových zážitkoch. Nevyhol som sa ani pokušeniu zaplatiť žene za jednu noc. Túžil som to skúsiť z hrdinstva, frajeriny a zvedavosti. V tej dobe neexistoval internet, mobilné čísla na takéto dievčatá neboli, preto bolo veľmi náročné dostať sa k takémuto typu ženy. Obrátil som sa na svojho kamaráta, ktorý mal už v tejto oblasti nejaké skúsenosti. Čiernovlasá, blondína, ryšavá, chudá, tlstá, hluchá... Vedel mi ponúknuť rôzne typy žien. Nakoniec som si zvolil atypické dievča – ryšavú Natašu.

Bola tajuplná a skrývala nervozitu

Mali sme sa stretnúť na jednej ulici pred podnikom menom U divokého Jura. Bola prekrásna, mala nádherné štíhle nohy, dlhé hrdzavé vlasy, ktoré boli jemne vlnité, a zelené oči. Bola tajuplná a snažila sa predo mnou skryť svoju nervozitu aj napriek tomu, že ja som bol nervóznejší. Noc dopadla podľa mojich predstáv, peniaze som jej zaplatil, ale vo vnútri som cítil, že ju túžim vidieť znovu. Naše schôdzky sa pravidelne opakovali. Stále viac a viac sme sa spoznávali, ale zostávalo to len v rovine obchodu.

Odhodlal som sa ju pozvať na reálne rande do kina. Odpovedi sa stále vyhýbala. Postupom času sa noci predlžovali k spoločnému obedu, dokonca aj suma za spoločný čas bola veľmi nízka. Neuveríte, ale s touto ženou som strávil presne 37 nocí a môžem potvrdiť, že moja myseľ patrila len jej, bol som zamilovaný.

 Nechcela, aby som ju poznal bližšie

Nikdy by mi nenapadlo, že moje chladné srdce zlomí žena, ktorej som spočiatku musel za spoločné chvíle platiť. Pri jej dotykoch som mal v bruchu motýliky a chcel som jej dať celý svet. Po určitom čase prijala pozvanie do kina, držali sme sa tajne za ruku ako školáci a hanbili sa navzájom pobozkať, čo mi prišlo až smiešne, keďže predtým sme vyvádzali iné odvážne kúsky. Krásna Nataša však stále o sebe mlčala, nechcela, aby som ju poznal bližšie, jej minulosť, kamarátov, dokonca sa vyhýbala aj tým mojim. Vedela, že mi neprekáža jej minulosť, ak do budúcnosti s týmto typom práce skončí.

Nikdy nezabudnem na poslednú spoločnú noc, kedy mi darovala knihu s krásnym venovaním s názvom Maturantka Eva. To bola posledná noc, čo sme sa videli. Odsťahovala sa bez najmenšieho rozlúčenia či odkazu. Moja Nataša bola fuč. Jediné, čo mi po nej zostalo, bola knižka s odtlačkom jej pier. Po čase som sa dozvedel, že sa volá Eva, bola v maturitnom ročníku a odsťahovala sa žiť do zahraničia, vraj do Ameriky.

Ešte dodnes mám dni, kedy si na ňu pomyslím, ako by to dopadlo, keby neodišla. Možno by sme mali spolu rodinu, možno by náš vzťah aj tak skončil, možno práve teraz Nataša číta tento článok a usmieva sa. Patrí jej ďakujem, že mi ukázala, čo znamená láska.

Čo my na to?

Váš príbeh nám pripomenul, že láska dokáže osudovo zasiahnuť aj do života človeka, ktorý o ňu nestojí, a na mieste, od ktorého sa to vôbec neočakáva. Keďže vy ste svoje šťastie našli, tak dúfajme, že ho našla aj Eva. Je nám sympatické, že ste ju nesúdili za to, čo robila, a že ste ju ľúbili. A možno ste to boli vy, ktorý ste jej zmenili život rovnako, ako ona obohatila ten váš.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE