Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Slávny fešák odhodil svoj sexepíl, pribral 13 kíl a vykľul sa z neho úplne iný chlap! Prečo to urobil?

31.01.2016 Lenka Májiková

Pre dokonalé stvárnenie postavy herci priberajú, chudnú, menia sa fyzicky i psychicky. Niekedy obetujú aj svoje zdravie či dušu.

Sexi herec kvôli filmovej úlohe prešiel veľkou premenou. 6 obrázkov vo fotogalérii Sexi herec kvôli filmovej úlohe prešiel veľkou premenou.

Spoznali ste ho?

Do postavy úradníka Marka vo filme Informátor (2009) sa dnes 45-ročný hollywoodsky herec Matt Damon prevtelil vďaka fúzom, okuliarom, staromódnemu účesu a oblečeniu. No to nebolo všetko.

Kvôli úlohe vo filme Informátor úplne zmenil svoj vzhľad. 6 obrázkov vo fotogalérii Kvôli úlohe vo filme Informátor úplne zmenil svoj vzhľad.

Pridal k tomu 13 kg tuku, ktoré nabral tak, že sa opäť začal stravovať ako za školských čias. "V tom veku som nemusel robiť nič iné, len jesť tak ako v škole. A váha hneď začala stúpať. Bolo to trochu strašidelné," priznal Matt.

Kvôli úlohe vo filme Informátor úplne zmenil svoj vzhľad. 6 obrázkov vo fotogalérii Kvôli úlohe vo filme Informátor úplne zmenil svoj vzhľad.

"Tlačil som do seba pizzu, hamburgery, tmavé pivo. Chvíľu som sa cítil skvele. Robert De Niro pribral kvôli filmu Raging Bull 27 kíl a povedal, že pri prvých 7 kilách to bola zábava. V mojom prípade to bolo 9 kíl, potom som sa začal cítiť zle, nemohol som cvičiť a chýbali mi endorfíny."

Matt Damon (45) vo filme Informátor pribral 13 kg tuku. 6 obrázkov vo fotogalérii Matt Damon (45) vo filme Informátor pribral 13 kg tuku.

Ešte väčší problém mal s fúzami, ktoré sa mu nikdy nepáčili. "Vyrastal som v 70-tych rokoch, a to bol koniec fúzatého obdobia. Pokiaľ nie ste šerif, veľmi sa s takým imidžom nestretávate. Horšie bolo, keď som išiel na ulici a zastavila ma jedna žena so slovami: Vyzeráte oveľa, oveľa lepšie ako postava, ktorú hráte vo filme!"

Sexi Matt Damon, ako sme naňho zvyknutí. 6 obrázkov vo fotogalérii Sexi Matt Damon, ako sme naňho zvyknutí. Sexi Matt Damon, ako sme naňho zvyknutí. 6 obrázkov vo fotogalérii Sexi Matt Damon, ako sme naňho zvyknutí.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE