Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zakázané ovocie chutí najlepšie! Angelina Jolie prezradila, čo sa jej nepáči, ale musí sa s tým zmieriť

31.01.2016 Famous

Herečka Angelina Jolie prezradila, ako to u nich doma chodí. S touto jednou vecou sa bude musieť zmieriť.

Najstaršieho syna známych manželov už prestali baviť rozprávky.  6 obrázkov vo fotogalérii Najstaršieho syna známych manželov už prestali baviť rozprávky.

Herečka Angelina Jolie si užila pri dabingu animovaného filmu Kung Fu Panda 3 veľa zábavy. Niektoré hlásky totiž prepožičali vedľajším postavám i jej deti.

A zatiaľ čo všetci stále milujú kreslené príbehy, ona sa musí zmierovať s tým, že starší jedinci už pokukujú aj po zakázaných filmoch, ktoré sú určené pre dospelých. Minimálne štrnásťročný Maddox podľa nej už všeličo videl.

Okrem neho Angelina s Bradom vychovávajú dvanásťročného Paxa, jedenásťročnú Zaharu, deväťročnú Shiloh a sedemročné dvojičky Vivienne a Knoxa. Maddox je fanúšikom Angelininho kolegu Jacka Blacka, s ktorým dabovala Kung Fu Pandu 3.

Angelina Jolie sa musí zmieriť s tým, že jej najstaršieho syna už nebavia rozprávky. 6 obrázkov vo fotogalérii Angelina Jolie sa musí zmieriť s tým, že jej najstaršieho syna už nebavia rozprávky.

Black je tiež frontman rockovej kapely Tenacious D, s ktorou si zahral vo filme Králi ro(c)ku. "Nemyslím, že moje deti sú na tento film pripravené, keď v ňom fajčím trávu so Satanom. Ale niekedy možno budú," zveril sa Black v rozhovore pre magazín People, ktorého sa zúčastnila aj Angelina.

Cara Delevigne s hercom Jackom Blackom. 6 obrázkov vo fotogalérii Cara Delevigne s hercom Jackom Blackom.

"Zatiaľ čo môj najstarší potomok ho už asi videl. Môj najstarší miluje Jackovu hudbu. Predstavila mu istý druh slov a myšlienok," reagovala Angelina s tým, že adoptívny syn vstúpil do puberty a detské filmy ho prestávajú zaujímať.

Tlačiť Diskusia