Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo prezradil Elton John o svojich dvoch synoch? Budete prekvapení, čo musia robiť milionárske detičky

30.01.2016 Famous

Spevák Elton John si na staré kolená zaobstaral dvoch synov. Ich výchovu berie veľmi vážne. Prekvapí vás, k čomu ich vedie.

Známi otcovia synov odmalička vedú k tomu, aby si uvedomili hodnotu peňazí. 3 obrázky vo fotogalérii Známi otcovia synov odmalička vedú k tomu, aby si uvedomili hodnotu peňazí.

Aj keď sa Zachary a Elijah narodili ako milionári, otcovia ich odmalička vedú k tomu, aby si uvedomili hodnotu peňazí.

Peniaze dostanú len za vynaložené úsilie a prácu. Britský hudobník Elton John tvrdí, že s manželom Davidom Furnishom svojim dvom synom nedajú ani libru vreckového zadarmo. Chlapci musia pomáhať v domácnosti, aby si drobné zaslúžili.

"Ja som vyrástol v nájomnom obecnom dome a rodičia pochádzajú z pracujúcej triedy, svoje peniaze som si zarobil a to veľmi tvrdou prácou, ale to sa mi páčilo. A chcem, aby si synovia peniaze zarobili. Obaja dostávajú vreckové, ale musia za to pracovať doma a tiež musia pomáhať v záhrade," zveril sa šesťdesiatosemročný John v rozhovore pre BBC Radio 6.

Známi otcovia synov odmalička vedú k tomu, aby si uvedomili hodnotu peňazí. 3 obrázky vo fotogalérii Známi otcovia synov odmalička vedú k tomu, aby si uvedomili hodnotu peňazí.

Spevák priznáva, že majú doma veľký luxus. To ich deti rozmaznáva natoľko, že sa ich snažia držať na uzde takýmto spôsobom.

"Sú rozmaznávaní dosť tým, ako žijú... Keď budú chcieť nové auto, budú si ho musieť sami kúpiť a rozhodne začnú jazdiť najskôr v staršom aute z druhej ruky, tak som začínal aj ja. Musia poznať hodnotu peňazí. Strieborné príbory nie sú dobré pre nikoho a obaja chlapci sú v dosť nevýhodnej pozícii, pretože sú synmi slávnych mužov," dodal Elton v rozhovore pre britskú rozhlasovú stanicu.

Elton John a David Furnish 3 obrázky vo fotogalérii Elton John a David Furnish

Tlačiť Diskusia (7)