Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vendule Svobodovej manželstvo so zajačikom prospieva: Pozrite sa, ako pri ňom omladla

01.02.2016 Casprezeny.sk

Vendula Svobodová od svadby s Josefom Pizingerom používa priezvisko Pizingerová, ale to nie je jediná zmena v jej živote. Pozrite si foto.

Vendula Svobodová a jej manžel Josef Pizinger. 3 obrázky vo fotogalérii Vendula Svobodová a jej manžel Josef Pizinger.

Vendula Svobodová vždy dbala o to, ako vyzerá, ale nie vždy to bolo také, ako by si želala. Zvyčajne to súviselo s tým, v akom životnom období sa nachádza, a to sa, samozrejme, prejavilo aj na jej vzhľade. A každému je dobre známe, že jej život nebol vždy prechádzka ružovou záhradou. Musela čeliť takým ťažkým životným situáciám, akými boli smrť dcérky, samovražda prvého manžela Karla Svobodu či rozvod s druhým manželom Patrikom Aušom.

Minulý rok Vendula všetkých prekvapila, keď sa vydala za syna svojej priateľky, Josefa Pizingera, ktorý je od nej o 16 rokov mladší. Vendula zrejme konečne našla to, čo vo vzťahu hľadala. Spoločný život si užíva ako nikdy predtým, a vidieť to aj na jej celkovom zjave. Schudla, pravidelne cvičí, ale pani Pizingerová pri svojom mladom manželovi zrejme omladla aj psychicky, pretože teraz pôsobí neuveriteľne sviežo, akoby jej niekto ubral aj viac ako desať rokov.

Vendula sa vydala za mladšieho Josefa Pizingera. 3 obrázky vo fotogalérii Vendula sa vydala za mladšieho Josefa Pizingera.

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE