Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľký horoskop na február: Pripravte sa, bude to iskriť! Komu ohrozí vzťah nevera a koho čaká láska ako hrom?

02.02.2016 Casprezeny.sk

Hoci je február najkratší mesiac v roku, podľa hviezd to vyzerá tak, že každé znamenie sa môže tešiť na poriadnu porciu zážitkov a situácií, ktoré treba vyriešiť.

Február praje každému! 3 obrázky vo fotogalérii Február praje každému!

Rozhodne neprepadajte úzkostiam. Február praje každému!

BARAN (21.3. - 20.4.)

Hoci vám bude osud neustále hádzať polená pod nohy, vy sa nevzdáte. Už od narodenia sa u Baranov prejavuje bojovný duch, ktorý im umožní prekonať akúkoľvek prekážku, ktorá sa im postaví do cesty. Veľkou podporou bude rodina, ktorá pri vás stojí v každej situácii. Koncom mesiaca sa všetko obráti a opäť sa dostanete na výslnie. Prílišná aktivita vás však môže dostať do úplného vyčerpania.

BÝK (21.04. - 21.05.)

Budete sa cítiť výborne. Každú činnosť si dokážete spríjemniť tak, aby vás naozaj bavila, a to sa samozrejme pozitívne prejaví na výsledku. Radosť a nadšenie zo života, ktoré z vás vyžaruje, sa bude šíriť po celom vašom okolí, pretože každého nakazíte. Samota vám vo februári určite nehrozí, aj keď by ste ju občas privítali. Niekto za vami príde pre radu v zložitej životnej situácii, preto si ho pozorne vypočujte a pomôžte mu nájsť riešenie. 

BLÍŽENCI (22.05. - 21.06.)

Február sa ponesie v duchu veľkej žiarlivosti. Už nejakú dobu žijete v neistote, či je vám partner verný, čo sa bohužiaľ negatívne prejaví na vašej psychike. Navyše sa objaví niekto, kto svojimi slovami ešte prileje olej do ohňa. V tejto situácii bude asi najlepšie, keď sa o tom so svojou polovičkou otvorene porozprávate. Sebavedomie vám zvýši nečakaný pracovný úspech, ktorý vás rýchlo vynesie až k oblakom. 

RAK (22.06. - 22.07.)

V februári sa nezatvárajte doma, ale radšej vyrazte niekam do spoločnosti či za kultúrou. Plesová sezóna je v plnom prúde a pokiaľ ste nazadaní, neváhajte a choďte sa zabaviť. Nikdy neviete, kedy a kde stretnete novú lásku. Niektoré Račice zatúžia po adrenalínovom dobrodružstve a pustia sa do činností, nad ktorými okoliu ostane rozum stáť. Nakoniec všetko dobre dopadne, ale bude to o chlp. 

LEV (23.07. - 23.08.)

Akékoľvek spory na pracovisku nepodceňujte, pretože aj z malého plamienka môže čoskoro vzniknúť obrovský požiar, ktorý len tak neuhasíte. Snažte sa všetko urovnať hneď v zárodku, aj keď to bude možno trochu zložité. Podarí sa vám nachytať niekoho, kto vám už nejakú dobu poriadne ubližuje. Pokušenie potrestať ho ako sa patrí ustúpi myšlienkou, že na každého raz príde. Koncom mesiaca sa u vás môžu prejaviť sklony k depresiám.  V februári sa nezatvárajte doma, ale radšej vyrazte niekam do spoločnosti, či za kultúrou. 3 obrázky vo fotogalérii V februári sa nezatvárajte doma, ale radšej vyrazte niekam do spoločnosti, či za kultúrou.

PANNA (24.08. - 23.09.)

Vo februári sa pripravte na to, že budete neustále v jednom kole. Ak nepreorganizujte svoje momentálne plány, reálne vám hrozí, že nestihnete niektoré veľmi dôležité termíny. S domácimi povinnosťami si nemusíte robiť veľké starosti, pretože vaši blízki vám ochotne pomôžu, stačí ak o to slušne poprosíte. Niektoré pracovné povinnosti si vyžadujú poriadnu dávku trpezlivosti, to vás však nijakým spôsobom nerozhodí. 

VÁHY (23.9. – 22.10.)

Niektorí ľudia sa vám môžu zdať akísi chladní a vypočítaví. Na začiatku tomu nebudete chcieť uveriť, avšak neskôr sa prihodí jedna nepríjemná udalosť, ktorá vás spochybní. Začnete oveľa svedomitejšie zvažovať, kto si zaslúži vašu dôveru. Do spoločnosti sa radšej príliš nehrňte, pretože svojou ohromnou otvorenosťou by ste si mohli privodiť množstvo problémov. V kruhu rodiny vám však žiadne veľké nebezpečenstvo nehrozí. 

ŠKORPIÓN (24.10. - 22.11.)

Pocit istoty a bezpečia, s ktorými budete vstávať počas väčšiny februárových dní, nezmiznú ani vo chvíľi, keď sa nečakane objavia nepríjemné problémy. Pomocnú ruku vám podá človek, od ktorého by ste takéto gesto rozhodne nečakali. Dobrú náladu nestratíte ani v tých najhorších chvíľach, kedy sa vám bude zdať, že na vás doslova padá strop. Istá rodinná záležitosť sa vyrieši prekvapivým spôsobom.  Pomocnú ruku vám podá človek, od ktorého by ste takéto gesto rozhodne nečakali. 3 obrázky vo fotogalérii Pomocnú ruku vám podá človek, od ktorého by ste takéto gesto rozhodne nečakali.

STRELEC (23.11. - 21.12.)

Akékoľvek povinnosti radšej vyriešte čo najskôr, lebo vám prerastú cez hlavu. Stretnutie s človekom, ktorého ste už skoro vymazali zo svojej pamäti znovu otvorí staré rany. Aj keď to pre vás bude nepríjemné, včas zistíte, že to malo svoj význam. Doma sa pre istotu držte v úzadí, inak si vaši blízki začnú myslieť, že sa len vyhovárate a zo všetkého sa chcete vyvliecť. 

KOZOROŽEC (22.12. - 20.01.)

Nepáči sa vám, ako o vás hovoria ľudia za vaším chrbtom? Potom by ste sa asi mali zamyslieť na svojím správaním. Asi nie je všetko také, ako by ste si sami priali. Prípadnú kritiku si vypočujte a vezmite si z nej ponaučenie. Hádka v tomto prípade nemá žiadny zmysel. Ak ste podráždení z pracovných postupov, ktoré vaši nadriadení zavádzajú na pracovisku, rozčuľovanie vám v žiadnom prípade nepomôže. 

VODNÁR (21.01. - 19.02.)

Vo februári zažiarite vo všetkom, do čoho sa pustíte. Či sa už jedná o pracovné záležitosti alebo o vaše súkromie, nič nezostane nevyriešené. Energie budete mať skrátka na rozdávanie. Krátkodobú únavu zaženiete relaxom pri dobrej knižke, ktorú vám odporučí priateľka. Nájdete v nej veľa pravdivých informácií, ktoré vás prinútia zamyslieť sa nad tým, či v niektorých situáciách predsa len nejdete zlým smerom. 

RYBY (20.02. - 20.03.)

Vám je asi úplne jedno, či máte dvadsať, tridsať alebo päťdesiat, láska vás pohltí kedykoľvek. Pocit extázy, kedy máte krídla a zvládnete všetko na svete, stojí za trochu nepohodlia. Aj keď to na začiatku nepôjde úplne hladko, nevzdávajte sa, čaká vás sladká odmena. V rodine sa však môžu objaviť problémy, ktoré môžu byť oveľa komplikovaniejšie, ako sa na prvý pohľad bude zdať. 

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE