Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Svietidlá dokážu oveľa viac, ako ste si mysleli: Najkrajšie tipy, ako s nimi vyčariť príjemnú atmosféru

27.02.2016 jan

V zime svietime častejšie a často si ani neuvedomujeme, že svietidlá okrem svojej funkcie dokážu oveľa viac. Môžu vyčarovať príjemnú atmosféru. Dôležité je len vedieť si vybrať tie správne.

V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu. 10 obrázkov vo fotogalérii V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu.

S vtipom

Pustite uzdu svojej fantázii a lampu si dovyzdobte samy. Napríklad nalepením malých vtáčikov, ktoré akoby vyleteli z klietky.  Pustite uzdu svojej fantázii a lampu si vyzdobte samy. 10 obrázkov vo fotogalérii Pustite uzdu svojej fantázii a lampu si vyzdobte samy. stojaca lampa Grey, www.bellarose.sk, 114,55 € 10 obrázkov vo fotogalérii stojaca lampa Grey, www.bellarose.sk, 114,55 €

Viac zdrojov

Neuspokojte sa v miestnosti len s jedným zdrojom svetla. Okrem hlavnej lampy si v obývačke doprajte aj stojacu lampu na čítanie so silnejšou žiarovkou.  Okrem hlavnej lampy v obývačke si doprajte aj stojacu lampu. 10 obrázkov vo fotogalérii Okrem hlavnej lampy v obývačke si doprajte aj stojacu lampu.

Zaujímavý dekor

Nebojte sa originálnych potlačí. Kvetinové tienidlo pôsobí veľmi žensky a príjemne a navyše vám bude kvitnúť po celý rok.  Kvetinové tienidlo pôsobí veľmi žensky a príjemne. 10 obrázkov vo fotogalérii Kvetinové tienidlo pôsobí veľmi žensky a príjemne.

Na stene

Lampa nemusí visieť len zo stropu. Čo tak vyskúšať nástenné lampy? Okrem tradičných sú dnes v ponuke aj nezvyčajné tvary, ktoré vyzerajú viac ako interiérová ozdoba. 

Čo tak vyskúšať nástenné lampy? 10 obrázkov vo fotogalérii Čo tak vyskúšať nástenné lampy?

Náladové

Svietiace guľôčkové reťaze sú v poslednom čase veľmi obľúbený dekoračný prvok. V prítmí večera dokážu skutočné čary a vytvoria tú správnu oddychovú náladu.  V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu. 10 obrázkov vo fotogalérii V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu.

Na kovových nohách

Jednoduchá lampa so sivým tienidlom a na lesklých nohách je zárukou elegancie. Pridajte k nej ešte rovnako lesklúcu sa vázu a zrkadlo.  Jednoduchá lampa so sivým tienidlom je zárukou elegancie. 10 obrázkov vo fotogalérii Jednoduchá lampa so sivým tienidlom je zárukou elegancie. Lampa Cossano 2, www.eglo.sk, 92,90 €
10 obrázkov vo fotogalérii Lampa Cossano 2, www.eglo.sk, 92,90 € Stropné svietidlo Hills black, www.lavmi.sk, 90,40 € 10 obrázkov vo fotogalérii Stropné svietidlo Hills black, www.lavmi.sk, 90,40 € Stolná lampa White, www.nordicday.sk, 74,94 € 10 obrázkov vo fotogalérii Stolná lampa White, www.nordicday.sk, 74,94 €

Tlačiť Diskusia