Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Mrcha Karin prezradila pred Milom Kráľom tajomstvo zo súkromia, jeho reakcia vás odrovná: Ten to zabil!

04.02.2016 Casprezeny.sk

Mrcha Karin z Búrlivého vína, herečka a speváčka Barbora Švidraňová, šokovala svojou úprimnosťou. Prekvapí vás, čo na seba prezradila! Pozrite si video.

Barbora Švidraňová, Milo Kráľ 7 obrázkov vo fotogalérii Barbora Švidraňová, Milo Kráľ

Barbora Švidraňová je známa najmä ako seriálová herečka a speváčka. Najnovšie hrá aj v Radošinskom naivnom divadle. Čomu sa však venuje v súkromí? Tak to by ste určite neuhádli! Barbora teda poriadne prekvapila!

Barbora Švidraňová 7 obrázkov vo fotogalérii Barbora Švidraňová

Barbora Švidraňová známa najmä ako "mrcha" Karin zo seriálu Búrlivé víno v sebe skrýva viacero prekvapení. Počas natáčania novej časti zábavnej šou Neskoro večer moderátorovi Petrovi Marcinovi o sebe prezradila, že v súkromí sa venuje ..a teraz neuveríte...duchovným veciam!

Barbora Švidraňová 7 obrázkov vo fotogalérii Barbora Švidraňová

"Chodím na čistenie reiki. Je to práca s energiou, čistenie všetkych čakier. Máme sedem základných čakier. Napríklad sakrálnu, srdcovú,...Venujem sa aj meditáciám, mám svoju mentorku Svetlanu, s ktorou debatujeme o všeličom," prekvapila Barbora.

Dokonca bola až taká úprimná, že sa priznala k tomu, čím bola v minulom živote. "Bola som bosorka a francúzska herečka, ktorú terorizoval manažér." Barbora sa teda nezdá, venuje sa niečomu, čo je úplným protipólom k jej hereckej profesii.

Milo Kráľ 7 obrázkov vo fotogalérii Milo Kráľ

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE