Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Trápi vás, že sa pri sexe ukážu nedokonalosti vašej postavy v plnej nahote? Vieme, čo si na vás muži všimnú

08.02.2016 Casprezeny.sk

Mnohé z nás si lámu hlavu nad tým, ako pri sexe vyzerajú. Nedokážu sa uvoľniť, pretože majú pocit, že sa im na brušku miesto tehličiek rysujú skôr buchty!

Trápi vás, že nemáte ideálnu postavu? 5 obrázkov vo fotogalérii Trápi vás, že nemáte ideálnu postavu?

Toto chlapov ale vôbec nezaujíma, vidia veci skôr vo väčšom obraze než v detailoch. To, čo ich upúta a čo si všímajú, súvisí skôr s tým, ako si to dokážete užiť.

Pasivita

Ak bude musieť váš partner celú noc "odmakať", tak to na neho príliš veľký dojem neurobíte. Len tak otáľať a vyčkávať, čo urobí muž, a sama nijako nezapájať svoju iniciatívu, to vás teda vysoko v rebríčku neposunie. Takto si bude myslieť, že nemáte vôbec záujem, a to je niečo, čo sa rozhodne nedá prehliadnuť. Skúste mu aspoň pomôcť pri vyzliekaní, otočiť ho na chrbát a skočiť na neho! Pokiaľ si budete so záujmom prezerať jeho nahé telo alebo sa mu budete pozerať do očí, potom je všetko v poriadku. 5 obrázkov vo fotogalérii Pokiaľ si budete so záujmom prezerať jeho nahé telo alebo sa mu budete pozerať do očí, potom je všetko v poriadku.

Dotyky

Rovnako ako iniciatíva, tak aj to, ako v posteli reagujete na jeho prítomnosť, dotyky a pohyby, je nezabudnuteľné a muži to zaznamenajú a ohodnotia. Pokiaľ ho budete omotávať ako liana, užívať si ten pocit, ako sa vaša koža dotýka jeho, bude mu jasné, že po ňom túžite. Mŕtvola bez kvapky života, strnulá a chladná - čo si budeme hovoriť, vám by sa to tiež nepáčilo! Ako v posteli reagujete na jeho prítomnosť, dotyky a pohyby, je nezabudnuteľné. 5 obrázkov vo fotogalérii Ako v posteli reagujete na jeho prítomnosť, dotyky a pohyby, je nezabudnuteľné.

Oči 

Možno si to ani neuvedomujete, ale vaše oči sú strašne veľa prezrádzajú a z pohľadu sa dá veľa vyvodiť. Muži nie sú zase takí nevšímaví, ako si o nich často myslíte. Pokiaľ si budete so záujmom prezerať jeho nahé telo alebo sa mu budete pozerať do očí, potom je všetko v poriadku. Klopenie zraku alebo pohľad "do blba", to bude naznačovať znudenosť. Môže sa tiež zdať, že začínate pochybovať, či práve v ten daný okamih robíte dobre, a to človeku nepridá.

Dych

Nemusíte dýchať tak, ako by ste práve dobehli maratón. Záleží na vašej kondícii, ale zvýšená frekvencia dychu a jeho prehlbovanie sú jasným znakom, že ste vzrušená a nemôžete sa dočkať toho, čo príde. Horúci dych na partnerovom krku či uchu a vzrušené šepkanie, na to nezabudne! Vraj predstierať orgazmus dokážu Ocenia predovšetkým to, že ste sa na nich pripravovali. 5 obrázkov vo fotogalérii Vraj predstierať orgazmus dokážu Ocenia predovšetkým to, že ste sa na nich pripravovali.

Sexi spodná bielizeň

Oni si všimnú, ak nie ste oholená, ale neprekáža im to. Rovnako si ale všimnú, či na sebe máte sexi bielizeň. Ocenia predovšetkým to, že ste sa na nich pripravovali. Pokiaľ ide o spontánnu záležitosť, potom je jasné, že nebol čas na prípravy.

Tlačiť Diskusia (4)