Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najsexi veci, ktoré muži na ženách zbožňujú: Na toto dostanete každého chlapa, vyskúšajte!

04.02.2016 Casprezeny.sk

Každému sa páči niečo iné, ale na týchto veciach sa muži vzácne zhodli. Čo je podľa nich na ženách najviac sexi?

Čo je podľa mužov na ženách najsexi? Čo je podľa mužov na ženách najsexi?

Či to medzi mužom a ženou zaiskrí, vždy záleží okrem iného od ich aktuálnej chemickej príťažlivosti, teda či si konkrétne oni dvaja voňajú alebo nie. Žiadna žena nemôže pripadať najpríťažlivejšia úplne každému chlapíkovi. Každému sa páčia iné vlasy, iná postava, iná povaha. Napriek tomu sa ale na niekoľkých veciach, ktoré ich na ženách priťahujú, zhodnú. A nie je to gigantický výstrih, ktorý im dáma naservíruje pod nos. Čo mužom príde na ženách sexi?

Sebadôvera

Toto je základ, zhoduje sa väčšina oslovených, a my ženy im musíme dať za pravdu. Samy vieme, že keď máme pocit, že nám to jednoducho pristane, pripadáme si naraz aj vtipnejšie, sme odvážnejšie a uvoľnenejšie. Typickým dôkazom je fakt, ktorý sme zažili na vlastnej koži takmer všetky: vo chvíli, keď sme boli nezadané a hľadajúce, ako by sa všetci potenciálni záujemcovia odsťahovali do inej galaxie. Vo chvíli, keď sme sa zamilovali a boli šťastné, začalo okolo nás poletovať potenciálnych partnerov nadbytok. K sebavedomiu si každá z nás musí nájsť cestu sama, dobré ale je začať mať rada samu seba.

Dobrá nálada

Nie každý muž je nadšený z príliš vtipnej partnerky, ktorá je navyše tak trochu premúdrená. To ocenia len v prípade, že ste oblečená-neoblečená, rozhodne ale nebudú chcieť, aby ste im dokazovali svoju inteligenciu celý večer. Čo ale muži ocenia vždy, je schopnosť podieľať sa na pohodovej konverzácii, naša radosť, dobrá nálada a smiech.

Záujem a obdiv

Aj keď to nahlas zase tak často nepriznávajú, dostane ich, keď im žena načúva, prejavuje záujem a, čo si budeme hovoriť, aj obdiv. Nemusíme hneď priam omdlievať nad ich statočnosťou a bezbrehou inteligenciou, ale náznak obdivu býva silným afrodiziakom. Muži sa k nám potom na oplátku razom začnú správať ako k bohyni.

Keď im to pristane

Nedostatky, ktoré mnohé ženy vidia na svojej postave, sú pod hranicou rozlišovacej schopnosti väčšiny mužov. Či sa nám niekde niečo hrčí, či sú naše stehná v nesprávnom pomere k bokom alebo tvári, to bude zabudnuté vo chvíli, keď nám to pristane. Je úplne jedno, či sú to červené šaty s veľkým výstrihom alebo džínsy a svetrík. Čo si ale muži všimnú, je neustále ošívanie sa, narovnávanie nesediaceho zvršku a posúvanie niečoho, čo sa nám už doma zdalo byť príliš krátke. To rozhodne nezabodujete.

 

Tlačiť Diskusia