Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Odvaha im nechýba! Takto ste Adelu Banášovú a Evu Rezešovú-Džodlovú ešte nevideli: Do čoho sa navliekli?

05.02.2016 Casprezeny.sk

Moderátorku Adelu Banášovú a podnikateľku Evu Rezešovú-Džodlovú sme videli oblečené už v rôznych krásnych róbach či inom zaujímavom oblečení. Ale takto ste ich ešte určite nevideli.

Adela Banášová a podnikateľka Eva Rezešová-Džodlová 8 obrázkov vo fotogalérii Adela Banášová a podnikateľka Eva Rezešová-Džodlová

Tak, ako sa objavili na krste nového albumu známeho speváka Samuela Tomečka, sa v spoločnosti ešte nikdy neobjavili! Známe dámy dokázali, že majú v sebe guráž, odvahu i zmysel pre humor.

Adela Banášová, Eva Rezešová-Džodlová, Samuel Tomeček 8 obrázkov vo fotogalérii Adela Banášová, Eva Rezešová-Džodlová, Samuel Tomeček

Speváci, speváčky, kapely či spisovatelia sa pri uvedení svojej novinky do života snažia zaujať rôznymi spôsobmi. Umelci pri krstoch svojich CD či kníh používajú rôzne tekutiny, pochutiny a iné zaujímavosti.

Adela Banášová, Eva Rezešová-Džodlová, Samuel Tomeček: Krstilo sa perím. 8 obrázkov vo fotogalérii Adela Banášová, Eva Rezešová-Džodlová, Samuel Tomeček: Krstilo sa perím.

Známy spevák Samuel Tomeček však vymyslel niečo oveľa netradičnejšie. Nové CD "Nespím" mu originálnym spôsobom pokrstili dve šarmantné dámy - moderátorka Adela Banášová a podnikateľka Eva Rezešová-Džodlová. Nie však len tak obyčajne - na sebe mali oblečenú pyžamu a CD posypali perím z vankúša!

Tak veríme, že "sudičky" jeho nového albumu Samuelovi prinesú šťastie a bude sa mu dariť ešte viac ako doteraz. Najnovšie sa totiž spevák okrem hudobnej novinky môže pochváliť aj nomináciou v televíznej ankete OTO, kde sa dostal medzi siedmich najlepších spevákov.

Adela Banášová, Eva Rezešová-Džodlová a Samuel Tomeček. Dámy sa na podujatie nahodili naozaj štýlovo. 8 obrázkov vo fotogalérii Adela Banášová, Eva Rezešová-Džodlová a Samuel Tomeček. Dámy sa na podujatie nahodili naozaj štýlovo.

 

Tlačiť Diskusia