Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zariadenie obývačky odráža vašu osobnosť: Ktorý štýl vám vyhovuje? Pozrite sa, čo to o vás prezrádza

05.02.2016 jan

Oddychujeme v nej chvíle s rodinou a priateľmi. Je to priestor, kde trávime najviac času. Preto je dôležité akú atmosféru si v obývačke vytvoríte. Čo o vás vypovedá jej zariadenie?

Ilustračné foto 4 obrázky vo fotogalérii Ilustračné foto

Obývačka odráža to, akí ste

Predstavte si, že prídete domov z práce, do akého priestoru chcete vkročiť? Ako v ňom chcete tráviť čas? Chcete si sadnúť pred televízor alebo radšej čítať knihu? Počúvať hudbu alebo sa len na chvíľu vystrieť na pohodlnej pohovke. Na tieto otázky je dôležité poznať pri zariaďovaní obývačky odpoveď. Napríklad, ak radi čítate, určite by vám v obývačke nemalo chýbať kreslo so stojacou lampou.

Ktorý štýl vám vyhovuje?

Žiarivá zelená je pozitívnym životabudičom. 4 obrázky vo fotogalérii Žiarivá zelená je pozitívnym životabudičom.

  • Žiarivá a plná energie

Biely základ je doplnený o svetlé farby, najmä žiarivú zelenú, ktorá je pozitívnym životabudičom. Nezabudnite na veľa rastlín. Biele steny sa postarajú o dostatok svetla, ktoré sa ešte viac podporí jasnými farbami. V takejto obývačke okamžite získate novú chuť do života.

Pomocou tmavších farieb vytvoríte oddychovú zónu, kde sa dokonale uvoľníte. 4 obrázky vo fotogalérii Pomocou tmavších farieb vytvoríte oddychovú zónu, kde sa dokonale uvoľníte.

  • Tajomná a dramatická

Základom sú tmavšie farby ako fialová, sivá, ktoré sú doplnené žiarou kovových doplnkov. Atmosférou sa bude takáto obývačka podobať ženskému budoáru s orientálnym nádychom. Výsledkom je typická oddychová zóna, kde sa dokonale uvoľníte. Zaobstarajte si poriadnu pohovku, vhodnú aj na ležanie, leňošku, taburetky a plno vankúšov.

Obývačka v prírodných tónoch nikoho neurazí. 4 obrázky vo fotogalérii Obývačka v prírodných tónoch nikoho neurazí.

  • Prírodne neutrálna

Prevažujú jemné tóny hnedej, vanilkovej a masívny nábytok s jednoduchým dizajnom. Výsledkom je obývačka, ktorá nikoho neurazí. Dôležité je vyhnúť sa nude a fádnosti. Ak aj zvolíte elegantný základ, doprajte si aspoň pár zaujímavých doplnkov. Jednoduchým príkladom môže byť pár rodinných fotografií na stene, ktoré dodajú miestnosti osobitosť.

Tlačiť Diskusia