Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo robiť, aby bolo vaše manželstvo šťastné a vydržalo roky? Helen Mirren má jasno! Toto pomôže

14.02.2016 Casprezeny.sk

Dlhý a šťastný vzťah vôbec nie je samozrejmosťou. Herečka Helen Mirren však taký má, a vďačí zaň tejto jednej, ale veľmi dôležitej veci.

Je to vzťah založený na vzájomnej podpore. Je to vzťah založený na vzájomnej podpore.

Helen Mirren hovorí, že jej manželstvu pomáha, že sú s manželom často bez seba. Herečka totiž verí, že jej pomáha práve to, ako jej manžel príšerne chýba, keď je bez neho. Teší sa na neho tak veľmi, že keď s ním opäť môže byť, váži si každú chvíľu a to posilňuje puto medzi nimi.

V podstate si tak nemôžu liezť na nervy a milujú sa neustále. Poskytujú si intímnu i pracovnú podporu, ale zároveň jeden druhému dávajú veľa priestoru realizovať všetky svoje plány.
"Musí to byť dvojsmerná cesta. Mám veľké šťastie, že mi Taylor dáva to isté, viete? Je to vzťah založený na vzájomnej podpore," zverila sa britská hviezda v rozhovore pre Entertainment Tonight.

Helen sa teraz objaví vo filme Eye in the Sky, v ktorom hral aj Alan Rickman. Thriller pojednáva o práci dronov v boji proti terorizmu.

"Hovorí to o jeho zmysle pre morálku a politiku a jeho zapojení do našich demokratických hodnôt. Samozrejme bol tiež skvelý herec, ako ho všetci poznáme. V Londýne ho všetci veľmi milujú, pretože sme poznali Alanovu druhú stránku. Nebola to len filmová hviezda, viete, nemal len hereckú stránku," tvrdí Mirren.

Tlačiť Diskusia