Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Štyrikrát rozvedená Melanie Griffith o svojich vzťahoch: Toto je jej najlepšia rada do manželstva

13.02.2016 Casprezeny.sk

Herečka Melanie Griffith je už rok rozvedená s Antoniom Banderasom. A teraz radí všetkým mladým ohľadom vzťahov a manželstva. Nuž, asi vie, o čom hovori.

Pred rozchodom tetovanie hrdo ukazovala... 4 obrázky vo fotogalérii Pred rozchodom tetovanie hrdo ukazovala...

Niet divu. Bola by to totiž jej piata svadba, hoci s manželmi mala len tri. S tým prvým si ale užila svadbu a rozvod hneď dvakrát. Mladým ľuďom dnes radí: "Nevstupujte do manželstva."

Paťdesiatosemročná hviezda sa vydávala prvýkrát v roku 1976 za Dona Johnsona. Po šiestich mesiacoch sa rozviedli. V roku 1989 sa vzali druhýkrát a vydržalo im to do roku 1996. Medzi týmito dvoma manželstvami s Johnsonom stihla ešte jedno so Stevenom Bauerom. Jeho manželkou bola v rokoch 1982 až 1987.

V roku 1996 sa vydala štvrtýkrát za Antonia Banderasa. V decembri 2014 súd ich manželstvo ukončil.

V rozhovore pre New York Daily News potom na inštitúciu manželstva vyjadrila svoj názor. "Nevstupovať do manželstva. To by bola moja rada všetkým. Nie je to vôbec potrebné. Buď si prejdete celou hlúpou záležitosťou predmanželských zmlúv, alebo zažijete moment, keď sa chcete rozviesť, ale nemáte žiadnu predmanželskú zmluvu a želáte si, aby nejaká existovala. Manželstvo sa mi javí ako veľmi zastarané," vyhlásila Griffith.

Melanie má troch potomkov. S každým manželom jedného. Stále verí, že pevný a láskyplný vzťah možno prežívať aspoň väčšinu života.

"Aby ste dnes mali dieťa, nemusíte sa už vydávať" tvrdí newyorská rodáčka.

Melanie sa teraz stretla so svojím bývalým manželom Donom Johnsonom na premiére filmu How to be a Single v New Yorku. V snímke totiž žiari ich spoločná dcéra Dakota Johnson.

"Som na ňu taká hrdá. Nič iné som u nej ani nečakala, "jasala pyšná Melanie.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE