Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Tá sa vyfarbila! Elizabeth Hurley priznala, čo obsahuje jej chladnička: Toto by ste od nej nečakali

14.02.2016 Casprezeny.sk

Elizabeth Hurley priznala, že žije dva úplné odlišné životy. Neuhádli by ste, čo táto dáma drží v chladničke.

Elizabeth Hurley 4 obrázky vo fotogalérii Elizabeth Hurley

Modelka a herečka Elizabeth Hurley priznala, že chladnička v jej londýnskom byte nie je pripravená na nájazd hladných návštevníkov. Prázdnejšiu by v celom meste vraj nenašli.

Nikdy v nej nechýba iba fľaša vodky a chladič na oči. Sama nevarí a v Londýne využíva tisíce výborných reštaurácií. Naopak vo svojom sídle na vidieku má chladničku plnú kvalitných bio potravín.

"Žijem dva úplne odlišné životy, vidiecky a londýnsky. Na dedine varím takmer všetko bio. Nikdy nejem nič akciové či z veľkých balení. Mám vajíčka od vlastných sliepok a slaninu z vlastných prasiatok. V Londýne chodím na večere takmer každý večer. Všetko, čo tak v chladničke mám, je fľaša vodky a maska ​​na oči, "priznala Hurley.

Päťdesiatročná kráska tvrdí, že sa ani nijak netrápi diétami a cez víkend chystá kaloricky bohaté koláčiky a dezerty, ktoré potom s trinásťročným synom Damianom pojedá.

"Vyrábam každý víkend domáci džem a pripravujem pudingy a dezerty, ale len dvakrát týždenne," dodala hviezda v rozhovore pre magazín Star.

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE