Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Snívate o lesklých vlasoch? Špeciálne triky pre ryšavky, blondínky aj brunetky: Toto bude vaša hriva milovať!

09.02.2016 Beata Suchá

Ktorá žena nesníva o dokonale lesklej hrive? Vďaka šikovným trikom ich môžete mať aj vy. Dôležité je použiť tie, ktoré sa hodia k vašej farbe vlasov!

Vyskúšajte špeciálne triky pre lesklé vlasy. 4 obrázky vo fotogalérii Vyskúšajte špeciálne triky pre lesklé vlasy.

Blondínky

Svetlý vlas odráža denné svetlo slabšie ako tmavý, čo znamená, že sa menej leskne. Špeciálna keratínová kúra v kaderníctve vám dodá hladkosť a lesk až na dlhé 4 týždne.

Svetlý vlas odráža denné svetlo slabšie ako tmavý. 4 obrázky vo fotogalérii Svetlý vlas odráža denné svetlo slabšie ako tmavý.

Ryšavky

Aby sa ryšavá hriva ligotala čo najdlhšie, je potrebné pravidelne obnovovať farebné pigmenty. Na tento účel existujú kúry s červenými čiastočkami, ktoré sa zachytávajú na povrchu vlasu. Pomôžu aj oplachy z ibištekového čaju!

Aby sa ryšavá hriva ligotala čo najdlhšie, je potrebné pravidelne obnovovať farebné pigmenty. 4 obrázky vo fotogalérii Aby sa ryšavá hriva ligotala čo najdlhšie, je potrebné pravidelne obnovovať farebné pigmenty.

Brunetky

Výhodou tmavých vlasov je prirodzený intenzívny lesk. Čím sú tmavšie, tým lepšie odrážajú svetlo. Túto ich vlastnosť posilní rad produktov na tmavé vlasy a dokonalou bodkou je stylingový lesk v spreji.

Výhodou tmavých vlasov je prirodzený intenzívny lesk. 4 obrázky vo fotogalérii Výhodou tmavých vlasov je prirodzený intenzívny lesk.

Tlačiť Diskusia