Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Viera sa zaľúbila do kamaráta a jej život sa obrátil naruby: Neuveriteľné, čo s ňou ten chlap urobil!

04.03.2016 iva

Partneri sa vraj po rokoch prispôsobovania začnú podobať, ale vždy platí aj to, že človeka nezmeníš, ak sám nechce. Viera sa kvôli mužovi poriadne zmenila.

Predstava mamy ju desí, ale chce to zmeniť. 2 obrázky vo fotogalérii Predstava mamy ju desí, ale chce to zmeniť.

Niekedy sa láska vyvinie tak, že sme pre ňu ochotné urobiť čokoľvek, ale nie vždy je to na prospech. Hlavne, ak tým chceme lásku udržať, aj keď je na konci. Preto, ak začnete kvôli mužovi liezť na skaly, alebo vycestujete do Afriky starať sa o choré deti, z času na čas si prejdite, či to skutočne chcete aj vy a čo je pre vás dôležité, aby ste nakoniec v tom vzťahu neťahali druhé husle doživotne. 

Viera (38): Naučila som sa variť, usmievať a veriť

Dostal ju svojím humorom a optimizmom. Igor bol typ muža, ktorý veci vidí vždy z tej lepšej stránky. S Vierou sa poznali dlho ako kamaráti a nič nenaznačovalo, že by v budúcnosti tvorili pár. Lenže jedného dňa ich náhoda dala dokopy a oni skončili na spoločnej káve v meste. Ani jeden nevie vysvetliť, čo sa vtedy stalo, len zrazu si uvedomili, že sa chcú stretávať častejšie a inak ako doteraz. „S Igorom to šlo pomalšie ako s inými mužmi, nedá sa povedať, že to bol blesk z jasného neba, ale napriek tomu som čoraz viac podliehala jeho veselosti. Ja som skôr opačný typ, všetko ma znepokojuje a mám tendenciu vidieť vždy to najhoršie, čo sa môže stať.

Aj preto ma Igor zo začiatku iritoval, kým som nepochopila, že on sa taký narodil, a preto mám pocit, že jeho pokoj nikdy nezískam, nech sa budem snažiť akokoľvek. Tým, že vo mňa veril a podporoval ma vo všetkom, čo som chcela, som sa zmenila. Napríklad som začala variť, i keď som k tomu nemala žiadny vzťah, oveľa viac sa usmievam a dokonca som ochotná veriť, že veci budú dobré...“

Viera oceňuje aj to, že jej Igor pomohol spomaliť hektické pracovné tempo, a môže si viac užívať život a plánovať rodinu. Predstava veľkej rodiny ju desí, necíti sa byť materským typom, ale keďže na jar sa narodí ich prvý potomok, uvedomuje si, že je čas zmeniť aj túto predstavu.

Tlačiť Diskusia