Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Muži ani netušia, čo prezrádza táto maličkosť: Ich darček pre vás povie všetko a poriadne nahlas!

11.02.2016 Lenka

Čo vám darček od milovaného partnera prezradí o vašej láske a jeho túžbach? Teraz to môžete ľahko zistiť!

Ste pre neho výnimočná a presne tak by ste sa mali aj cítiť. 18 obrázkov vo fotogalérii Ste pre neho výnimočná a presne tak by ste sa mali aj cítiť.

Vlastnoručne vyrobený darček, šperk či víkendový pobyt potešia asi najviac, ale aj neromantická poukážka môže byť lepším prezentom ako bonboniéra.Čo si však máte myslieť o tom, keď vám daruje počítačovú hru?

Spodná bielizeň

Blízkosť je dôležitá

Zvodná čipkovaná košieľka či sexi podprsenka... Ste presvedčená o tom, že k takémuto darčeku už mohol rovno priložiť kartičku s nápisom Chcem viac sexu? Až také jednoduché to nie je. Možno nerobí žiadne tajomstvo z toho, aké dôležité sú pre neho najkrajšie chvíle vo dvojici, ale ak predpokladáme, že sa trafil do vašej veľkosti aj vkusu, vypovedá to ešte oveľa viac: Ako dobre vás pozná a ako veľmi miluje vašu blízkosť. Ste pre neho výnimočná a presne tak by ste sa mali aj cítiť. Ak pri rozbaľovaní cítite v bruchu motýle, odmeňte jeho odvahu darovať vám taký intímny darček veľkou pusou a splňte mu jeho želanie, ktoré znie:

,,Aj naša budúcnosť by mala byť zábavná.“ Podprsenka, Like You, od 33,99 € 18 obrázkov vo fotogalérii Podprsenka, Like You, od 33,99 € Podprsenka, TRIOLA, 35,99 € 18 obrázkov vo fotogalérii Podprsenka, TRIOLA, 35,99 €

Praktické darčeky

Spoľahlivosť nadovšetko

Červený fotoaparát, panvica v tvare srdca, šálka s romantickým nápisom, srdiečkový vankúš, stolná lampa... sú také praktické ako váš partner. Zaobstarať vám darček má pre neho význam len vtedy, ak si je istý, že ho využijete a je to niečo, čo vám doma chýba. Kúpiť to len preto, že je to pekné, zábavné či vkusné? To neprichádza do úvahy! Ani Valentín na jeho postoji nič nezmení. Nemyslí to zle, len sa pri míňaní peňazí nedokáže vzdať svojich zvykov. Z praktického darčeka asi nepadnete do kolien, no dojem napraví jeho želanie, ktoré sa za tým skrýva:

,,Funguje nám to spolu a chcem, aby to tak zostalo.“ Fotoaparát Nikon Coolpix A 10, 89 € 18 obrázkov vo fotogalérii Fotoaparát Nikon Coolpix A 10, 89 € Šálka meniaca farbu, extradarcek.sk, 8,50 € 18 obrázkov vo fotogalérii Šálka meniaca farbu, extradarcek.sk, 8,50 € Šálka meniaca farbu, extradarcek.sk, 8,50 € 18 obrázkov vo fotogalérii Šálka meniaca farbu, extradarcek.sk, 8,50 € Stolná lampa, tchibo.sk, 16,95 € 18 obrázkov vo fotogalérii Stolná lampa, tchibo.sk, 16,95 €

Poukážka

Ty vieš všetko lepšie

Keď vám partner daruje poukážku či zľavovú kartičku, je to asi také romantické, ako keby vám podal obálku s peniazmi. Takže nič, o čom by ste snívali práve na Valentína? Závisí to od toho, na čo tá poukážka je. Ak na nákup v supermarkete či vo veľkom on-line obchode, vaše sklamanie je na mieste. Znamená to, že si vybral tú najpohodlnejšiu cestu. Ak vám však daruje poukážku do vášho obľúbeného obchodu či na konkrétnu vec, už je to o inom. Premýšľal o tom a pátral, čo by vás potešilo. Problém je v jeho obrovskej neistote. Vždy, keď vám niečo vyberie, prebehne mu hlavou, že vy viete najlepšie, čo sa vám hodí. Priznajte si: Nie ste naňho trošku prísna? Potom si buďte istá, že jeho najväčšie želanie znie:

,,Nič nechcem pokaziť.“ Poukážka, drogerka.sk, 30 € 18 obrázkov vo fotogalérii Poukážka, drogerka.sk, 30 €

Šperk

Si jedinečná

Drahokamy sú výnimočné, cenné a vydržia naveky. Sú to hodnoty, o ktoré sa snažíme aj v partnerstve. Sotva existuje romantickejší darček, ako práve šperk. Preto sú prstene, náhrdelníky a spol. takým obľúbeným valentínskym prekvapením. Extra body si váš drahý zaslúži, ak vám vybral šperk, ktorý sa hodí k vášmu obľúbenému outfitu – vtedy je tento darček dôkazom, že je nielen veľkorysý a chce vás rozmaznávať, ale si vás aj všíma a počúva. Tešte sa z jeho pozornosti a najväčšej túžby:

,,Nech naša láska vydrží!“ Sotva existuje romantickejší darček, ako práve šperk. 18 obrázkov vo fotogalérii Sotva existuje romantickejší darček, ako práve šperk.

Vstupenky

Počúvam ťa

Do divadla, na balet či na štadión alebo dokonca na kurz sushi... Je jedno, kam vás pozýva, ak sa trafil a urobil vám tým radosť, je tento darček skutočným dôkazom jeho lásky. Stojí pri vás, počúva vás, pozná vaše potreby a presne vie, po čom túžite. Nemá chuť darovať vám niečo, čo nájde v hocijakom obchode a na čo bude potom sadať prach. Radšej vám daruje 4 veci v jednom: svoj čas, nezabudnuteľný zážitok, tému na rozhovor a spoločné spomienky. V skratke: Chce vám dať to najlepšie, čo môže človek pre vzťah urobiť. Je veľmi pravdepodobné, že jeho prianie sa vám bude páčiť rovnako ako jeho darček:

,,Želám si, aby sme boli vždy šťastní.“ Nemá chuť darovať vám niečo, čo nájde v hocijakom obchode a na čo bude potom sadať prach. 18 obrázkov vo fotogalérii Nemá chuť darovať vám niečo, čo nájde v hocijakom obchode a na čo bude potom sadať prach.

Parfum a spol.

Dopraj si

Pekné balenie z parfumérie vyzerá možno na prvý pohľad ako riešenie na poslednú chvíľu. Ale keď si privoniate k vznešenému parfumu či aromatickej pene do kúpeľa, máte hneď dva dôvody na radosť. Pretože to, čo držíte v rukách, je prísľubom momentov, ktoré rozmaznajú telo i dušu a na duši vás pohladí aj jeho nemý odkaz: ,,Dopraj si príjemné chvíle, skutočne si to zaslúžiš.“ Tešte sa z tohto darčeka, ktorý vám zdvihne náladu a z jeho priania:

,,Chcem vniesť viac luxusu do nášho života.“ Mužský balíček, drogerka.sk, 32,96 € 18 obrázkov vo fotogalérii Mužský balíček, drogerka.sk, 32,96 € Ženský balíček, drogerka.sk, 21,98 € 18 obrázkov vo fotogalérii Ženský balíček, drogerka.sk, 21,98 €

Ručne vyrobený darček

Pre teba všetko

Jedno je isté: Tento muž investoval veľa hodín, počas ktorých na vás myslel a niečo pre vás tvoril. Chcel vám darovať čosi, čo budete mať len vy (tak ako aj jeho srdce). A to je veľké gesto. Myslite na to, a to aj v prípade, že si rozbalíte niečo celkom praktické, ako je doska na zavesenie kľúčov. Alebo vám nebodaj daroval fotoalbum s najkrajšími fotkami z poslednej spoločnej dovolenky či CD s vašimi obľúbenými pesničkami? Gratulujeme! Tento chlap by pre vás urobil skutočne všetko. Aj jeho túžba vychádza priamo zo srdca:

,,Prosím, zostaň pri mne navždy“ Puzzle so spoločnou fotografiou so 192 dielmi za 9,99 € z www.happyfoto.sk 18 obrázkov vo fotogalérii Puzzle so spoločnou fotografiou so 192 dielmi za 9,99 € z www.happyfoto.sk Vankúš so spoločnou fotografiou za 12,99 € z www.happyfoto.sk 18 obrázkov vo fotogalérii Vankúš so spoločnou fotografiou za 12,99 € z www.happyfoto.sk

Počítačová hra

Obdivuj ma

Asi ste zažili malý šok, keď ste si rozbalili škatuľku z elektra a vytiahli z nej najnovšiu videohru. Vyzerá to tak, že obdaroval sám seba? Zhlboka sa nadýchnite. Správa, ktorú k vám tým vysiela, znie: ,,Obdivuj ma!“ Okrem toho sa chce s vami hrať a zabávať. Túži vám ukázať, ako perfektne to funguje a ako má hru (a aj život) pod kontrolou. Chce vám imponovať a zbierať body pre spoločnú budúcnosť. Aspoň to vyskúšajte. Keď si k nemu sadnete s joystickom v ruke, spomeňte si na jeho tajné prianie:

,,Túžim po tvojej pochvale.“ Vyzerá to tak, že obdaroval sám seba? Zhlboka sa nadýchnite. 18 obrázkov vo fotogalérii Vyzerá to tak, že obdaroval sám seba? Zhlboka sa nadýchnite.

Víkendový pobyt

Viac spoločného času

Zájazd s prehliadkou mesta či víkendový pobyt v horách – kto vám daruje úžasné prežitie voľného času, vysiela jednoznačný odkaz: ,,Chcem s tebou stráviť pár chvíľ osamote.“ Môže sa za tým skrývať čistá túžba alebo strach, že sa vaša láska počas bežných dní vytratí. V každom prípade ste mali šťastie na muža, ktorý je ochotný o vašu lásku bojovať ako lev. Užite si voľné dni a radosť z nich si preneste aj do každodenného života. Tak splníte aj jeho želanie:

,,Koniec rutine!“ 3-dňový valentínsky pobyt v hoteli Spa Lanterna v Beskydách vo Veľkých Karloviciach s ubytovaním na 2 noci už od 203, 15 €). Viac na www.lanterna.cz. 18 obrázkov vo fotogalérii 3-dňový valentínsky pobyt v hoteli Spa Lanterna v Beskydách vo Veľkých Karloviciach s ubytovaním na 2 noci už od 203, 15 €). Viac na www.lanterna.cz.

Pralinky

Sme nudní

Veľká bonboniéra z vašej obľúbenej čokolády možno stojí peniaze, ale takmer žiadnu námahu. To znamená, že si dlho nelámal hlavu nad tým, čo by vás skutočne potešilo. Netúžil vás prekvapiť niečím výnimočným, len si splnil povinnosť. Na to nepotreboval žiaden plán, len parkovacie miesto pred supermarketom či cukrárňou. Napriek tomu nastúpil po rýchlom nákupe spokojný do auta. Nikto mu nemôže nič vyčítať, vybral predsa najväčšiu bonboniéru. Ani tá však nezatieni jeho smutné prianie:

,,Hlavne, nech mám pokoj.“ ,,Hlavne, nech mám pokoj.“ 18 obrázkov vo fotogalérii ,,Hlavne, nech mám pokoj.“

Kytica kvetov

Zbožňujem ťa

Napriek tomu, že sú kytice počas Valentína spolu s čokoládou najčastejšie predávaným artiklom, voňavým kvetom sa každá žena úprimne poteší. Veď sú také nádherné, vznešené a krehké. Presne také stvorenie ste pre neho aj vy. Ak vám daroval červené ruže, lebo ste romantička, poľnú kyticu, aby potešil vašu divokú voľnomyšlienkársku dušu, či nežné ľalie, pretože ich jednoducho máte najradšej, je to jasné. Tento chlap vás vníma všetkými svojimi zmyslami a jeho najväčšia túžba znie:

,,Chcem ťa chrániť.“ Sotva existuje romantickejší darček, ako práve šperk. 18 obrázkov vo fotogalérii Sotva existuje romantickejší darček, ako práve šperk.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE