Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Láska ako hrom! Najzamilovanejšie foto Celeste Buckingham a jej priateľa: A čo na to jej EX Martin Harich?

09.02.2016 Casprezeny.sk

Speváčka Celeste Buckingham už nejaký čas randí s muzikantom Matějom Vávrom a je to láska, ako hrom. A čo na to jej bývalý?

Celeste Buckingham 8 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham

Celeste o svoje láske dala dokonca vedieť prostredníctvom nového singlu Loving You, v klipe k nemu účinkuje aj jej priateľ. Podľa speváčkiných slov pieseň vznikala, keď bola zamilovaná, ale neistá a s priateľom tak majú pamiatku na začiatok ich vzťahu.

 

Photoshoot today :) Having the time of my life ;) Fotili sme dnes :) Prajeme vam dopredu krasny valentin ;) #dirtydancing @vavramatej

Fotka uverejnená používateľom celestebuck (@celbuckingham),

 

 

Wishing you all a lovely wednesday :) Prajeme vam vsetkym krasnu stredu :) #loveandroses #sofarsogood

Fotka uverejnená používateľom celestebuck (@celbuckingham),

 

 
Speváčka má "upratané" aj vo vzťahu k jej bývalému priateľovi Martinovi Harichovi, ktorý už tiež stretol svoju novú lásku. Napriek tomu, že sa rozišli, Martin zostal jej najlepším kamarátom a dôkazom o tom môže byť aj táto ich spoločná fotografia, na ktorej sú spolu aj s ich novými partnermi.

Celeste Buckingham na exfrajera Martina Haricha nezabudla: Žiari však už po boku iného hudobníka! 8 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham na exfrajera Martina Haricha nezabudla: Žiari však už po boku iného hudobníka!

Celeste Buckingham s Matějom Vávrom a Martin Harich s priateľkou. 8 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham s Matějom Vávrom a Martin Harich s priateľkou.

Tlačiť Diskusia