Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Potešte blízkych valentínskou kyticou: 6 najkrajších tipov, ktoré ocení každá romantická duša

13.02.2016 iva

Kytice jednoducho patria k tým malým radostiam, ktorými vyjadrujeme svoju lásku. Preto, či už na Valentína, alebo iba tak, vybrali sme tie najkrajšie pre radosť.

Potešte aj blízkych! 6 obrázkov vo fotogalérii Potešte aj blízkych!

Kytica s prekvapením

Ak do kytičky vložíte vlastnoručne vyrobené srdiečko, potešenie bude obojstranné.

Srdia v črepníku

Efektne pôsobia srdiečka z papiera zavesené na rastlinke v tvare srdca. Navyše takéto prekvapenie dlho vydrží. Toto milé prekvapenie v črepníku vám dlho vydrží. 6 obrázkov vo fotogalérii Toto milé prekvapenie v črepníku vám dlho vydrží.

Ruže a sasanky

Originálny dekor vykúzlite z mini ruží, ktoré oživia pestré sasanky. Môžete ich vložiť do šáločky a roztomilá kytička je na svete. Roztomilá kytička je na svete. 6 obrázkov vo fotogalérii Roztomilá kytička je na svete.

Vyznanie na papieri

Milé prekvapenie pripravíte aj listom, v ktorom vyznáte svoju lásku. Uvarte k tomu čaj a nezabudnite priložiť symoblickú kytičku, napríklad z nezábudiek. Uvarte k tomu čaj a nezabudnite priložiť symoblickú kytičku. 6 obrázkov vo fotogalérii Uvarte k tomu čaj a nezabudnite priložiť symoblickú kytičku.

Pestré iskerníky

V krištáľovej váze nádherne vyniknú farebné iskerníky. A nemusíte ich ničím dozdobovať. Hádam iba priložiť malý darček! Iskerníky s malým darčekom. 6 obrázkov vo fotogalérii Iskerníky s malým darčekom.

Bonboniéra nesmie chýbať!

Farbu bonboniéry dolaďte k farbe dominantných kvetov v kytici. Napríklad nech sú v červenom tóne. Bonboniéra nesmie chýbať! 6 obrázkov vo fotogalérii Bonboniéra nesmie chýbať!

Tlačiť Diskusia