Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Je to láska ako hrom! Nové hviezdne romance sú poriadne horúce, týchto by ste spolu nečakali

18.02.2016 Lenka Májiková

Kto? S kým? Nové hviezdne romance sú poriadne horúce a my vieme detaily!

Kylie Minogue (47) a Joshua Sasse (28) 9 obrázkov vo fotogalérii Kylie Minogue (47) a Joshua Sasse (28)

Jude Law (43) a Phillipa Coan (29)

Pozor na neho!

V zozname jeho bývaliek nájdete pár zvučných mien filmových kolegýň, no nateraz zakotvil pri psychologičke Phillipe. Krásna blondínka by si mala dávať pozor, keďže ako otec piatich detí s tromi rôznymi ženami nie je zrovna prototypom verného muža. Jude Law (43) a Phillipa Coan (29) 9 obrázkov vo fotogalérii Jude Law (43) a Phillipa Coan (29)

Brooklyn Beckham (16) a Chloë Grace Moretz (18)

Vráti sa k nemu?

Áno, už aj on randí! Pár mesiacov médiá špekulovali o tom, že najstarší syn Beckhamovcov chodí s francúzskou modelkou Soniou Ben Ammar. Po tom, čo ho pred pár dňami videli s herečkou Chloë Grace Moretz, sa však pozornosť presúva na túto dámu. Dvojica k sebe mala blízko už v minulosti. No je v tom pekný guláš, jedno je však isté – mať Victoriu za svokru asi nie je žiadna výhra... Brooklyn Beckham (16) 9 obrázkov vo fotogalérii Brooklyn Beckham (16) Chloë Grace Moretz (18) 9 obrázkov vo fotogalérii Chloë Grace Moretz (18)

Miley Cyrus (23) a Liam Hemsworth (26)

Stará láska nehrdzavie!

Po tom, čo sa už ako snúbenci pred dvomi rokmi rozišli, si k sebe opäť našli cestu. A svoj recyklovaný vzťah odštartovali hneď opätovným zasnúbením. Vydrží im to tentoraz? Miley Cyrus (23) a Liam Hemsworth (26) 9 obrázkov vo fotogalérii Miley Cyrus (23) a Liam Hemsworth (26)

Kendall Jenner (20) a Harry Styles (21)

Rodinné zoznámenie

Odkedy sa vyšvihla medzi topmodelky, médiá ju spájali už s kadekým. Najnovšie by mal byť po jej boku spevák skupiny One Direction. Paparazzovia ich načapali v klube spolu s jej matkou a jeho nevlastným otcom. Že by to medzi nimi bolo vážnejšie, ako sme si mysleli? Kendall Jenner (20) 9 obrázkov vo fotogalérii Kendall Jenner (20) Harry Styles (21) 9 obrázkov vo fotogalérii Harry Styles (21)

Gwyneth Paltrow (43) a Brad Falchuk (44)

Kto nahradil Chrisa?

Herečka šokovala, keď sa po rokoch manželstva rozviedla s otcom svojich dvoch detí Chrisom Martinom. Jeho miesto už stihol zabrať nový muž – scenárista Brad. Gwyneth Paltrow (43) 9 obrázkov vo fotogalérii Gwyneth Paltrow (43) Brad Falchuk (44) 9 obrázkov vo fotogalérii Brad Falchuk (44)

Kylie Minogue (47) a Joshua Sasse (28)

Zbalila zajačika

Krásna speváčka pri svojom novom partnerovi doslova žiari! A nezabráni jej v tom ani takmer 20-ročný vekový rozdiel. Sympatická dvojica sa stretla počas nakrúcania televízneho seriálu.

Kylie Minogue (47) a Joshua Sasse (28) 9 obrázkov vo fotogalérii Kylie Minogue (47) a Joshua Sasse (28)

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE