Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Geniálne! Týchto 5 beauty trikov vám zmení život: Aj s minimálnymi nákladmi môžete vyzerať dokonale

11.02.2016 bes

Svetlejšie vlasy aj bez peroxidu, dokonalá manikúra, ktorá vydrží dlho-predlho a vyhladená pleť aj bez drahých krémov? Aj s minimálnymi nákladmi na čas a peniaze môžete vyzerať dokonale!

Týchto 5 trikov vám zmení život. Týchto 5 trikov vám zmení život.

Malé tipy a triky v bežnej starostlivosti prinesú nečakané výsledky. Vyskúšajte!

S očnou linkou do chladničky!

Láme sa vám kajalová ceruzka či vysúvacia linka? Alebo sa nepekne drobí a linka vyzerá nejednotne? Vyskúšajte toto – 15 minút pred nanesením ju dajte do mrazničky a po viečku sa bude kĺzať jedna radosť!

Super sexi pohľad

Vytočené riasy ako nikdy predtým? Žiadny problém. Klieštiky na mihalnice nahrejte fénom – zaberie vám to asi 7 sekúnd. Po vytočení rias použite riasenku a hotovo!

Kocky ľadu proti vráskam aj tuku

Tukové bunky sú citlivé na chlad. Problematické partie potrápte ľadovými kockami – jednoducho nimi masírujte pokožku, až kým sa neroztopia. Každý večer si kockou ľadu premasírujte aj pleť – chlad zmierni akné aj vrásky.

Dokonale nalakované nechty

Oškretý lak už po jednom dni? Toto vám nehrozí, ak si pred nanesením laku pretriete nechty odlakovačom na báze acetónu. Odstránite tak všetku mastnotu aj nečistototy, ktoré zabraňujú dokonalému priľnutiu laku.

Zosvetľujte aj bez peroxidu!

Kamilkový čaj nechajte v šálke lúhovať 10 minú a pridajte 2 PL citrónovej šťavy. Po umývaní si vlasy opláchnite týmto roztokom bez použitia kondicionéru. Vlasy si vyfénujte, čo podporí efekt zosvetlenia.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE