Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

9 neklamných signálov, že vás partner podvádza s inou: Na tieto čudné veci dávajte pozor!

14.02.2016 Casprezeny.sk

Poradíme vám, ako spoznáte, že je v jeho živote ďalšia žena. Na toto si dávajte dobrý pozor.

9 signálov, že vás podvádza. 4 obrázky vo fotogalérii 9 signálov, že vás podvádza.

Podozrievate ho, že má sex s inou? Máte nevysvetliteľný pocit, že niečo nie je v poriadku? Preklepnite si ho!

1. Zrazu potrebuje veľa súkromia

Ak zrazu odchádza do vedľajšej miestnosti, keď telefonuje, alebo z ničoho nič rozpráva ticho a dáva si pozor, aby ste niečo nepočuli, je jasné, že sa niečo deje.

Tiež zrejme zrazu nie je rád, keď sa pohybujete v jeho blízkosti vo chvíli, kedy "pracuje" na počítači, pretože by ste ho mohli pristihnúť pri chatovaní. Žiadny človek sa zrazu nezačne správať záhadne, ak nemá čo skrývať.

2. Stráži si mobil

Jeho mobil vám najlepšie napovie, že má váš partner pomer. Nezdá sa vám divné, že má svoj telefón pri sebe za všetkých okolností, dokonca aj keď ide do sprchy alebo na záchod? Ak zrazu odbehne od športového prenosu, keď počuje zvuk svojho telefónu a rýchlo sa ide pozrieť, kto mu píše, je viac než isté, že sa deje niečo čudné.

3. Je často nedostupný

Už ste mu volali päťkrát v priebehu posledných dvoch hodín, ale stále je nedostupný? Ak zrazu zistíte, že je ťažké partnera "zohnať", je pravdepodobné, že je niekde s niekým iným a nechce, aby ste ho rušili. Keď vám nedvíha telefón a neodpovedá na esemesky, môže tráviť čas s inou ženou, bez toho aby sa musel ponáhľať domov a starať sa o vaše potreby.

 Ak zrazu zistíte, že je ťažké partnera 4 obrázky vo fotogalérii Ak zrazu zistíte, že je ťažké partnera "zohnať", je pravdepodobné, že je niekde s niekým iným.

4. Používa starú výhovorku - zdržal sa v práci

"Musím sa dnes zdržať v práci...," počujete od neho takmer denne. Je to stará výhovorka, ale prekvapivo ešte stále funguje. Nemôžete totiž robiť nič iné, len mu veriť. Samozrejme, v tejto hektickej dobe je možné, že váš partner naozaj musí stráviť v práci oveľa viac času, alebo vám možno chystá nejaké prekvapenie. Ak sa však nedočkáte žiadneho vysvetlenia alebo akýchkoľvek podrobností, spozornite.

5. Dáva si záležať na tom, ako vyzerá

Predtým ste mu museli pripomínať, nech sa oholí, učeše a použije dezodorant a teraz zrazu trávi veľa času v kúpeľni pred zrkadlom? Nenápadne sa presvedčte, čo má na sebe a ako vonia, keď ide von. Ak sa o to, ako vyzerá, zaujímal ešte predtým ako ste sa stretli, gratulujeme. Ale ak sa náhle začne obliekať inak aj bez konzultácie s vami, majte sa na pozore.

6. Je bezdôvodne útočný

Keď sa ho spýtate, kde bol a čo robil, zdvihne hlas a na vaše otázky naraz odpovedá bojovne? "Prečo sa ma na toto pýtaš?" "Musím ti snáď hlásiť, kde som a čo robím?" Ak sa snaží, aby jeho hlas znel nenútene, môžete si byť istí, že pred vami niečo skrýva.

Keď sa ho spýtate, kde bol a čo robil, zdvihne hlas a na vaše otázky naraz odpovedá bojovne? 4 obrázky vo fotogalérii Keď sa ho spýtate, kde bol a čo robil, zdvihne hlas a na vaše otázky naraz odpovedá bojovne?

7. Začne odmietať sex

Už ste ho skúšali zviesť po niektorom z jeho neskorých nočných príchodov z práce? Je tu šanca, že vás odmietol, pretože sa skrátka necítil vo svojej koži. Ak to ale nie je prvýkrát a otočil sa k vám v posteli chrbtom, aj keď ste sa ponúkli, že mu splníte akékoľvek preverzné želanie, niečo určite nie je v poriadku. Môže sa stať, že je naozaj občas unavený, ale ak sa to v posledných šiestich mesiacoch stalo pravidlom, rozhodne to nie je dobré znamenie.

8. Správa sa tajnostkársky

Pri čítaní esemesiek sa červená a usmieva, a keď vidí, že ho sledujete, rýchlo sa prestane pozerať na displej? A tiež chodí telefonovať do inej miestnosti, prepína "okienka" na monitore, keď vojdete do miestnosti a nechce vás vziať do reštaurácie, kam v poslednom čase chodí s "kamarátmi". Akékoľvek správanie, ktoré je nezvyčajné alebo nevysvetliteľné, najmä keď sa predtým správal normálne znamená, že pred vami niečo, alebo skôr "niekoho", skrýva.

9. Trávi čas s priateľmi, o ktorých ste nikdy predtým nepočuli

Ak vás muž podvádza, do svojich dobrodružstiev zrejme nebude chcieť zapojiť priateľa, ktorého dobre poznáte, alebo ste s ním už niekedy v minulosti hovorili. Čo keby ste ho stretli a kládli otázky... Pre neho najlepší spôsob, ako sa vykrútiť z nevery, je vytvoriť si imaginárnych priateľov alebo použiť mená kamarátov, pri ktorých si je istý, že ste sa nikdy nestretli.

Pre neho najlepší spôsob, ako sa vykrútiť z nevery, je vytvoriť si imaginárnych priateľov. 4 obrázky vo fotogalérii Pre neho najlepší spôsob, ako sa vykrútiť z nevery, je vytvoriť si imaginárnych priateľov.

+ 1 znak:

Odcudzil sa vám

To ho vždy prezradí. Je totiž ťažké citovo investovať do dvoch ľudí naraz a je tiež ťažké byť v intímnom vzťahu s niekým, keď ste zradili jeho dôveru. Väčšina ľudí nezvládne vinu, ktorú kvôli podvádzaniu cíti, takže si vytvára odstup. Ak sa teda vaše rozhovory stali čisto povrchnými, mohlo by to znamenať, že má skutočne bližšie k niekomu inému.

Tlačiť Diskusia (8)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE