Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo sa s ňou deje? Sexi blondínka z Americkej krásy Mena Suvari sa zmenila na nepoznanie

12.02.2016 Casprezeny.sk

Drobná blondínka oslnila svojou krásou, a tak nečudo, že sa blysla okrem iných aj vo filme Americká krása. Dnes však Mena Suvari vyzerá celkom inak.

Mena Suvari 6 obrázkov vo fotogalérii Mena Suvari

Mena Suvari sa na rodila do rodiny psychiatra a sestričky ako najmladšie zo štyroch detí, navyše ako jedné dievča. Popri troch bratoch vyrastala drobná blondínka ako malá princezná. Už ako dvanásťročná začala svoju kariéru v modelingu, neskôr si zahrala v úspešných seriáloch, napríklad Chicago Hope.

Mena Suvari v komédii Prci, prci, prcičky. 6 obrázkov vo fotogalérii Mena Suvari v komédii Prci, prci, prcičky.

A potom prišiel prelomový rok v jej hereckej kariére. V roku 1999 si zahrala v komédii Prci, prci, prcičky a taktiež v oscarovom filme Americká krása. Odvtedy išla z úlohy do úlohy. Šťastie a úspech v kariére jej však nepriniesli šťastie v osobnom živote. Už v 33 rokoch bola, zatiaľ bezdetná, herečka dvakrát rozvedená.

Mena Suvari onedlho oslávi 37. narodeniny. 6 obrázkov vo fotogalérii Mena Suvari onedlho oslávi 37. narodeniny.

Mena o pár dní oslávi svoje 37. narodeniny (13. februára), a kým mnohé dámy v jej veku vyzerajú aj o dekádu mladšie, kráska z Americkej krásy akoby stratila svoj svoj mladistvý šmrnc. Možno sa pod to podpísal jej neúspešný osobný život, v každom prípade vyzerá staršie, než by musela.

 

Tlačiť Diskusia (9)
NEPREHLIADNITE