Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zamilovaná Celeste Buckingham odtajnila, čo pre ňu robí jej priateľ: Toto by chcela každá baba

12.02.2016 Casprezeny.sk

Celeste Buckingham je už dlhší čas zamilovaná do muzikanta Matěja Vávru. Teraz prezradila, čím ju dostal, a za čo sa trošku hanbí.

Celeste Buckingham 7 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham

Celeste Buckingham v rozhovore s Petrom Marcinom prezradila, aký je jej vzťah s priateľom Matějom Vávrom. Určite si spolu nedajú ujsť tohtoročného Valentína. Oslavovať ho budú spolu v plesovom štýle, a bude to také polopracovné. Celeste bude plesať, a jej priateľ tam bude hrať.

Celeste Buckingham bude hosťom Petra Marcina v relácii Neskoro večer. 7 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham bude hosťom Petra Marcina v relácii Neskoro večer.

Speváčka prezradila, že jej priateľ je ešte viac romantický ako ona, za čo sa trošku hanbí. A ako sa to prejavuje? "Ruže mi nosí len tak, skladá mi pesničky. Píše mi tajné zaľúbené texty, napríklad: Podrbej mi záda, lásko má, jak to s romantikou dneska vypada... pak cigáro, a káva...", prezradila so smiechom Celeste.

Celeste Buckingham na exfrajera Martina Haricha nezabudla: Žiari však už po boku iného hudobníka! 7 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham na exfrajera Martina Haricha nezabudla: Žiari však už po boku iného hudobníka!

  Celeste Buckingham 7 obrázkov vo fotogalérii Celeste Buckingham

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE