Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Myslí to vážne? Tori Spelling odhalila tajomstvo zo súkromia: Neuveríte, aké nechutnosti robí

14.02.2016 Famous

Nevie, ako upútať pozornosť? Tori Spelling odhalila tajomstvo zo súkromia. Každý iný by sa na jej mieste prepadol od hanby.

Torina tvár bola strnulá a neprirodzená. 7 obrázkov vo fotogalérii Torina tvár bola strnulá a neprirodzená.

Tori Spelling si v deväťdesiatych rokoch užívala slávu ako jedna z hlavných hrdiniek seriálu Beverly Hills 90210. Po jeho skončení zmizla zo šoubiznisu, kam sa snaží občas vrátiť a pútať na seba pozornosť rôznymi intímnymi odhaleniami. Keď nepreberá svoje manželské krízy a neverného manžela, tak sa pustí do odhaľovania svojich úchyliek. Teraz napríklad vyhlásila, že po konzumácii alkoholu sa mení vo svoje alter ego Terri, ktorá močí v izbe a do kvetináčov. Takže je lepšie si ju nepozývať na návštevu. Alebo jej vôbec nenalievať.

Spelling si do svojho programu Kocktails With Khloe pozvala Khloe Kardashian. A bývalú seriálovú hviezdu spovedala v "intelektuálne" veľmi stimulujúcej debate. Zaujímalo ju totiž, na akom najšialenejšom mieste močila. Štyridsaťdvaročná blondína začala svoju odpoveď tým, že keď sa opije, premení sa v alter ego Terri.

"Keď príde Terri na návštevu, je šialená, jedným z problémov s ňou je ten, že močí a močí všade. Močí pod stôl. , Všetci nohy hore! 'Močí do kvetináčov ... Keby sme sa rozprávali o niečom veľmi zaujímavom, vypila by som tento pohár a radšej tu sedela a močila do neho, aby sme tú konverzáciu ničím neprerušili, potom by som vstala a odišla domov," rozprávala Spelling.

Terri vraj ale chodí na návštevu málo. Ako matka si Tori nemôže dovoliť opíjať sa. Zrejme k veľkej úľave všetkých, kto jej kedy na návšteve naliali.

 

Tlačiť Diskusia (3)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE