Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Rory z Gilmoriek našla osudovú lásku: V seriáli ju zvádzali samí fešáci, nakoniec ju dostal tento muž!

26.02.2016 anp

V seriáli chodila so sexi fešákmi, v skutočnom živote našla šťastie po boku tohto muža. Za koho sa vydala a ako vyzerá dnes?

Usilovná študentka Rory, ako si ju pamätáme. 7 obrázkov vo fotogalérii Usilovná študentka Rory, ako si ju pamätáme.

V obľúbenom a mimoriadne úspešnom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov stvárnila okatá kráska Alexis Bledel (34) študentku Lorelai. Počas nakrúcania vystriedala troch veľmi príťažlivých priateľov.

Jej prvou stredoškolskou láskou sa stal vysoký fešák Dean (Jared Paladecki). Keď neskôr stretla charizmatického rebela Jessa (Milo Ventimiglia), sklamaný Dean sa musel zmieriť s rozchodom. Vďaka Jessovej neskrotnej povahe však ani tento vzťah nemal dlhé trvanie. Na univerzite zaujal Rory fešák Logan (Matt Czuchry) s tajomným úsmevom, na konci seriálu sa však rozišla aj s ním.

Dean bol Roryiným prvým chlapcom. 7 obrázkov vo fotogalérii Dean bol Roryiným prvým chlapcom.

Logan bol Roryinou poslednou láskou. Spoznali sa počas štúdií na univerzite Yale. 7 obrázkov vo fotogalérii Logan bol Roryinou poslednou láskou. Spoznali sa počas štúdií na univerzite Yale.

Fanúšikovia už nemusia dlho čakať, aby sa dozvedeli, ako to teda s jej seriálovými láskami bude, keďže tvorcovia chystajú veľký návrat obľúbeného príbehu matky s dcérou, ktorý si získal srdcia miliónov divákov na celom svete. Už sa nevieme dočkať!

Alexis a Milo spolu chodili aj v skutočnom živote. 7 obrázkov vo fotogalérii Alexis a Milo spolu chodili aj v skutočnom živote.

Čo sa týka herečkinho reálneho života, medzi ňou a kolegom Milom Ventimigliom preskočila iskra nielen v seriáli. Dvojica spolu chodila 4 roky a jej rozchod fanúšikov veľmi sklamal.

Alexis sa po skončení seriálu darilo, v roku 2008 si zahrala úlohu Leny Kaligaris v Sesterstve putovných nohavíc 1 a 2, objavila sa aj vo filmoch Sin City či Bride and Prejudice. Osudovou sa stala ponuka zahrať si v televíznom seriáli Mad Men. Počas nakrúcania sa totiž zoznámila s budúcim manželom Vincentom Kartheiserom (36), za ktorého sa vydala v júni 2014.

 "Boli sme úplne profesionálni," prezradil o ich vzťahu Vincent. S randením totiž vydržali až do ukončenia piatej série! Vincent nepatrí medzi typických fešákov a Alexis určite zbalil najmä na svoju charizmu a osobnosť. A takto im to spolu pristane:

Alexis Bledel sa po boku svojho manžela objavila na odovzdávaní cien SAG Awards v Los Angeles 30. januára 2016. 7 obrázkov vo fotogalérii Alexis Bledel sa po boku svojho manžela objavila na odovzdávaní cien SAG Awards v Los Angeles 30. januára 2016. Alexis sa vydala za svojho hereckého kolegu. 7 obrázkov vo fotogalérii Alexis sa vydala za svojho hereckého kolegu. Takto vyzerá seriálová Rory dnes. Vôbec sa nezmenila, čo poviete? 7 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá seriálová Rory dnes. Vôbec sa nezmenila, čo poviete?

Keď Alexis práve nenakrúca, rada píše, číta, fotí, chodí do kina a trávi čas s rodinou.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE