Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Taká zvodná už dávno nebola: Princezná Xena je aj po rokoch sexi kočka, táto selfie hovorí za všetko!

29.02.2016 anp

Sexi, zvodná a neuveriteľne ženská! Seriálová bojovníčka Xena zavesila na svoju sociálnu sieť fotku, ktorá jej fanúšikom vyrazila dych.

Lucy Lawless sa preslávila ako princezná Xena. 6 obrázkov vo fotogalérii Lucy Lawless sa preslávila ako princezná Xena.

Sexi bojovníčka Xena patrila v deväťdesiatych rokoch medzi najpopulárnejšie seriálové hrdinky. Stvárnila ju dnes 47-ročná herečka Lucy Lawless. Aj keď si sympatická Novozélanďanka odvtedy zahrala vo viacerých seriáloch, diváci si ju budú vždy pamätať ako nezlomnú princeznú Xenu.

Lucy Lawless a Renée O´Connor v seriáli Xena: Princezná bojovníčka. 6 obrázkov vo fotogalérii Lucy Lawless a Renée O´Connor v seriáli Xena: Princezná bojovníčka.

Sexi bojovníčka Xena patrila v deväťdesiatych rokoch medzi najpopulárnejšie seriálové hrdinky. 6 obrázkov vo fotogalérii Sexi bojovníčka Xena patrila v deväťdesiatych rokoch medzi najpopulárnejšie seriálové hrdinky.

Lucy nedávno vyrazila fanúšikom dych svojou selfie, ktorú zavesila na sociálnu sieť. Hoci je stále krásna, na tejto fotke sa z nej vykľula zvodná sexica, ktorú si pamätáme zo slávneho seriálu. S výrazným mejkapom, zvodným pohľadom a v jednoduchých bielych šatách s opaskom zvýrazňujúcim pás jej to veľmi pristalo!

Lucy potešila fanúšikov krásnou selfie v bielych šatách. Čo na ňu poviete? 6 obrázkov vo fotogalérii Lucy potešila fanúšikov krásnou selfie v bielych šatách. Čo na ňu poviete?

Potvrdilo to aj takmer 5-tisíc lajkov a množstvo pochvalných komentárov od jej obdivovateľov. "Nemôžeš byť taká krásna," napísala jedna z fanúšičiek. Druhá zašla ešte ďalej: "Boh povedal: Nikto nemôže byť dokonale krásny. Potom stvoril Lucy a vzdychol si: Nuž, mýlil som sa!" Bojovníčka Xena je stále hriešne sexi! Ako sa vám páči? :)

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE