Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zdenka si tú osudovú chybu nikdy neodpustí: Urobila som niečo, na čo nedokáže zabudnúť!

20.02.2016 Nový Čas pre ženy

Sme spolu už niekoľko rokov a mám pocit, že to nie je to, čo bývalo. Nás vzťah ochladol, partner dáva prednosť kamarátom miesto mňa.

Neviem si predstaviť, že by sme sa rozišli, klesla by mi životná úroveň. Neviem si predstaviť, že by sme sa rozišli, klesla by mi životná úroveň.

Prispela som k tomu aj ja, pre maličkosti som sa vyhrážala odchodom, hoci som to nechcela urobiť. Neviem si predstaviť, že by sme sa rozišli, klesla by mi životná úroveň. Vydrží náš vzťah?

Zdena

Radíme vám:

Každý vzťah sa časom zmení, raz k lepšiemu, inokedy k horšiemu. Podstatné je, že to, čo vás drží spolu, musí byť pevné, aby vydržalo aj búrky. Je užitočné, že váš partner má aj iné aktivity. Aspoň nebude nudu riešiť v inom náručí.

Ste pragmatický typ, viete, že život je aj o peniazoch. Takže by ste mali vedieť aj to, že používať ultimáta je cesta do pekla. Začnite sa správať racionálne. Zariaďte si život tak, aby bol čo najpohodlnejší pre vás i pre neho. Ak sa treba o niečom pohádať, tak len o zásadných veciach. Zmeny prekvapili viac vás než jeho, preto ste to vy, kto musí byť teraz aktívnejší.

Tlačiť Diskusia (3)