Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Krk a dekolt prezradia váš skutočný vek! 3 tipy, ako udržať vrásky dlhšie v šachu: Toto s nimi zatočí

06.03.2016 Beata Suchá

Krk a dekolt prezradia skutočný vek. Pre zachovanie mladistvého vzhľadu je najdôležitejšia prevencia!

3 tipy, ako zatočiť s vráskami na krku. 3 obrázky vo fotogalérii 3 tipy, ako zatočiť s vráskami na krku.

Čo platí na vrásky?

Samozrejme, ani ten najdrahší krém nezastaví prirodzené starnutie. Ak však k bežnej starostlivosti pridáte zopár trikov a zdravý životný štýl, vrásky udržíte dlhšie v šachu.

1. Spite na chrbte

Ak spíte naboku, krčíte pokožku na krku a v dekolte. Postupom času sa jemné linky prehlbujú a stanú sa z nich viditeľné vrásky. Naučte sa spať na chrbte a zachováte si hladký dekolt.

Ak spíte naboku, krčíte pokožku na krku a v dekolte. 3 obrázky vo fotogalérii Ak spíte naboku, krčíte pokožku na krku a v dekolte.

2. Chráňte si citlivú zónu!

V lete používajte krém s UV-ochranou nielen na tvár, ale aj v dekolte, najmä ak nosíte výstrihy. V zime uprednostnite mäkké prírodné tkaniny pred drapľavými hrubými rolákmi a šálmi. 

3. Masírujte!

Efektívna masáž aktivuje svaly na krku a pôsobí ako prevencia pred vznikom vrások. Na krk naneste trochu krému a jemným ťahom masírujte oboma dlaňami od kľúčnej kosti až k brade.

Efektívna masáž aktivuje svaly na krku a pôsobí ako prevencia pred vznikom vrások. 3 obrázky vo fotogalérii Efektívna masáž aktivuje svaly na krku a pôsobí ako prevencia pred vznikom vrások.

PORADNE: Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia (2)