Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hriešne zvodná Vendulka Utešiteľka v nových Básnikoch vyráža dych: Po 30 rokoch predviedla božské telo

18.02.2016 Casprezeny.sk

Herečka Eva Jeníčková (51) popiera zákony prírody. Po 30 rokoch si zahrala v nových Básnikoch a pohľad na jej božské telo vyráža dych. Pozrite si foto.

Eva Jeníčková 9 obrázkov vo fotogalérii Eva Jeníčková

Herečka Eva Jeníčková v mladosti okrem iných zažiarila vo filme Jak básnici přicházejí o iluze, kde si zahrala nezabudnuteľnú Vendulku Utešiteľku.

Eva Jeníčková je ešte väčšia sexica ako zamladi. 9 obrázkov vo fotogalérii Eva Jeníčková je ešte väčšia sexica ako zamladi.

Krásna Eva samozrejme nemôže chýbať ani v najnovšom pokračovaní série o Básnikoch s názvom Jak básníci čekají na zázrak. Vo filme sa objavia snáď všetky dôležité hviezdy z predchádzajúcich častí, ako Pavel Kříž alias Štěpán Šafránek, David Matásek ako Kendy, Lukáš Vaculík ako Karas či Tereza Brodská ako Popelka.

Eva Jeníčková ukázala božské telo. 9 obrázkov vo fotogalérii Eva Jeníčková ukázala božské telo.

Hovorí sa síce, že muži starnú pomalšie, ako ženy, no v prípade Vendulky Utešiteľky to zjavne neplatí. Kým na jej filmových kolegoch vidieť, že to už nie sú žiadni mladíci, krásna herečka je ešte viac sexi, ako zamladi. Mať po päťdesiatke také telo, ako Eva, by chcela každá žena.

Zaujímavé je, že Eva v mladosti bojovala s anorexiou, vážila len 39 kíl. Keď získala štipendium na štúdium v Amerike, kde napokon aj zostala, začala pravidelne cvičiť v posilňovni. Vďaka tomu má dodnes také božské telo a aj starne oveľa pomalšie.

David Matásek ako Kendy, Pavel Kříž alias Štěpán Šafránek, Lukáš Vaculík ako Karas vo filme Jak básníci čekají na zázrak. 9 obrázkov vo fotogalérii David Matásek ako Kendy, Pavel Kříž alias Štěpán Šafránek, Lukáš Vaculík ako Karas vo filme Jak básníci čekají na zázrak.

 

PORADNE: Chudnutie (2) , Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia (2)