Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Slávna mama rodila po 40-ke: Keď na ultrazvuku zistila pravdu, premkla ju hrôza! Čím ju lekári vystrašili?

16.03.2016 Lenka Májiková

Hrdinka z obľúbených seriálov sa stala mamou tesne pred 45. narodeninami. Ako zvládla tehotenstvo a čo jej na ultrazvuku povedali lekári?

Eden a Savannah sa narodili vďaka umelému oplodneniu. 3 obrázky vo fotogalérii Eden a Savannah sa narodili vďaka umelému oplodneniu.

Hviezda zo seriálov Melrose Place a Zúfalé manželky si manžela, burzového makléra Toma Mahoneyho, vzala až ako 44-ročná.

Reč je o Marcii Cross (53), ktorá len týždeň po svadbe podstúpia umelé oplodnenie a tesne pred 45. narodeninami sa éterickej Marcii narodili dve dievčatká Eden a Savannah. Marciu Cross správa o tom, že čaká dvojičky, vyľakala. 3 obrázky vo fotogalérii Marciu Cross správa o tom, že čaká dvojičky, vyľakala.

Keď sa dozvedela, že čaká dvojičky, reagovala takto: ,,Bola som vystrašená a ešte viac z toho, že to budú dievčatá, asi preto, že som tiež žena.“ Teraz však tvrdí, že neexistuje nič pevnejšie ako ženské puto. Marcia Cross (53) s deťmi Eden a Savannah. 3 obrázky vo fotogalérii Marcia Cross (53) s deťmi Eden a Savannah.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE