Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako sa zmenila láska Macaulaya Culkina po 25 rokoch? Keby videl, čo z nej vyrástlo, stratil by reč!

24.02.2016 anp

Macaulay Culkin bol vo filme Moja prvá láska zamilovaný do svojej hereckej partnerky Anny Chlumsky. Ktovie, ako by zareagoval, keby svoju vyvolenú stretol dnes?

Anna Chlumsky sa preslávila vo filme Moja prvá láska. 8 obrázkov vo fotogalérii Anna Chlumsky sa preslávila vo filme Moja prvá láska.

Pamätáte sa na americký film Moja prvá láska (My Girl) z roku 1991? Zahrali si v ňom veľké detské hviezdy Macaulay Culkin a Anna Chlumsky. Tá sa objavila aj v druhom pokračovaní o 3 roky neskôr.

Thomas bol do Vady platonicky zaľúbený. 8 obrázkov vo fotogalérii Thomas bol do Vady platonicky zaľúbený.

Anna Chlumsky mala počas nakrúcania prvej časti 11 rokov. Stvárnila v nej mladučkú Vadu Sultenfuss, ktorej najlepším kamarátom bol Thomas (Macaulay Culkin).

Anna Chlumsky vo filme Moja prvá láska. 8 obrázkov vo fotogalérii Anna Chlumsky vo filme Moja prvá láska.

Detská herečka si neskôr zahrala vo viacerých seriáloch a filmoch, v súčasnosti sa objavuje v seriáli Viceprezident(ka). Anna sa v roku 1999 na istý čas rozlúčila s herectvom, aby sa mohla venovať štúdiu na univerzite v Chicagu. Pred kamery sa opäť vrátila v roku 2007 a vďaka seriálu Viceprezident(ka) získala tri za sebou nasledujúce nominácie na cenu Emmy v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe komediálneho seriálu.

Takto vyzerá detská herečka dnes. 8 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá detská herečka dnes.

Zaujímavosti z jej života

- Narodila sa v Chicagu speváčke, herečke a bývalej letuške Nancy a saxofonistovi Frankovi. Pochádza z katolíckej rodiny a má české korene.

- Po štúdiách si našla prácu ako asistentka editora v knižnom vydavateľstve. Keďže ju sci-fi príbehy nenapĺňali, vrátila sa k herectvu.

- Hneď po skončení štúdia na univerzite v roku 2007 sa zasnúbila s vojakom Shaunom So. Svadba sa konala o rok neskôr. Dnes spolu vychovávajú trojročnú dcérku Penelope. Keďže Anna sa vydala za príslušníka armády, často bojuje s pocitom samoty a opustenosti. "Mať rodinu s vojakom je osamelá skúsenosť," priznala herečka. "Každá manželka vojaka má občas pocit, že nikto na svete nechápe, čím všetkým prechádza."

Vyrástla z nej krásna žena. 8 obrázkov vo fotogalérii Vyrástla z nej krásna žena.

Anna bola krásna už ako tínedžerka a z Macaulayovej detskej lásky sa vykľula zrelá žena. Ktovie, ako by sa ich príbeh skončil, keby Thomas, ktorý bol do Vady platonicky zamilovaný, vo filme tragicky nezahynul...

Takto vyzerá detská herečka dnes. 8 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá detská herečka dnes.

Kým Anna vyrástla do krásy a dnes má manžela a rodinu, Macaulay Culkin si v živote prešiel všeličím. Predčasná sláva a závislosť od drog z neho urobili trosku.

Takto dnes vyzerá roztomilý chlapček z kultovej komédie... Úplne zmenený! 8 obrázkov vo fotogalérii Takto dnes vyzerá roztomilý chlapček z kultovej komédie... Úplne zmenený!

Tlačiť Diskusia (10)