Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

To je zmena! Manželka Piercea Brosnana poriadne pribrala, ale on ju za inú nikdy nevymení

20.02.2016 Casprezeny.sk

Vždy bola trošku bacuľka, ale v posledných rokoch manželka Piercea Brosnana (62) Keely Shaye Smith (52) dosť pribrala...

Pierce Brosnan a Keely Shaye-Smith v roku 1999. 7 obrázkov vo fotogalérii Pierce Brosnan a Keely Shaye-Smith v roku 1999.

Charizmatický herec Pierce Brosnan, okrem filmov iných známy najmä z bondovky Zlaté oko, si ešte pred jej nakrútením prežil ťažké obdobie, keď mu v roku 1991 zomrela jeho prvá manželka Cassandra Harris. Tá svojho času tiež stvárnila jednu z Bond girl vo filme Iba pre tvoje oči (1991).

Pierce Brosnan a Keely Shaye-Smith v roku 2010. 7 obrázkov vo fotogalérii Pierce Brosnan a Keely Shaye-Smith v roku 2010.

Pár rokov po jej smrti však Pierce stretol ďalšiu spriaznenú dušu v o 10 rokov mladšej novinárke Keely Shaye-Smith. V roku 1997 sa im narodil ich prvý spoločný syn Dylan Thomas a o štyri neskôr im do rodiny pribudol Paris Becket.

Dylan Brosnan 7 obrázkov vo fotogalérii Dylan Brosnan

Paris Brosnan 7 obrázkov vo fotogalérii Paris Brosnan

Po narodení druhého syna sa pár zosobášil, odvtedy sú spolu a Pierce ani dnes nemá problém dať na verejnosti najavo, že je do svojej druhej manželky stále zamilovaný. Pán herec zjavne nepatrí k tým, ktorí svoju polovičku vymenia za mladší model len kvôli nejakým kilám navyše. A napokon, stále im to spolu sekne...

Pierce Brosnan, Keely Shaye-Smith 7 obrázkov vo fotogalérii Pierce Brosnan, Keely Shaye-Smith

 

Tlačiť Diskusia (4)