Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Muži z nej nemohli spustiť zrak! Rosalinda ohúrila v dokonalých šatách, ktoré z nej urobili bohyňu večera

23.02.2016 Casprezeny.sk

Kráľovná telenoviel Thalía nielenže nestarne, ale je stále krajšia a zvodnejšia! Keď uvidíte, v akých šatách sa predviedla na červenom koberci, budete ohromení.

Thalía bola opäť kráľovnou večera. 12 obrázkov vo fotogalérii Thalía bola opäť kráľovnou večera.

Ťažko možno uveriť, že táto mexická herečka a speváčka v auguste oslávi svoje 45. narodeniny. Vyzerá totiž o dobrých pár rokov mladšie! Thalía na februárovom odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro v Miami zažiarila v krásnej čiernej róbe, v ktorej zatienila každú ženu.

Thalía bola opäť kráľovnou večera. 12 obrázkov vo fotogalérii Thalía bola opäť kráľovnou večera.

Zahraničné médiá ju označili za kráľovnú červeného koberca a my s nimi súhlasíme. S ružami vo vlasoch pripomínala legendárnu kvetinárku Rosalindu a jemný mejkap jej ubral zopár rokov, takže vyzerala mlado, sviežo, veľmi zvodne a zároveň žensky krehko. Ako dokonalá kráľovná - nielen telenoviel, ale aj krásy. Čo na ňu poviete? Jej manžel Tommy Mottola (66) na ňu môže byť hrdý!

V čiernej priesvitnej róbe ukázala dokonalú postavičku. 12 obrázkov vo fotogalérii V čiernej priesvitnej róbe ukázala dokonalú postavičku.

Ktovie, ako by zareagoval Thalíin osudový muž z telenovely Rosalinda, keby svoju vyvolenú stretol dnes? Zatiaľ čo Rosalinda sa v priebehu rokov takmer nezmenila, Fernandovi Carrillovi (46) pribudlo zopár vrások a hoci je stále fešák, viditeľne zostarol.

Fernando Carrillo s Thalíou v telenovele Rosalinda. 12 obrázkov vo fotogalérii Fernando Carrillo s Thalíou v telenovele Rosalinda.

 

Have a blessed week everyone. Let's respect each other without passing judgement upon each other. Only #GOD can judge us. Let's love each other as #brothers and #sisters in #Christ #love #family #perseverance

Fotka uverejnená používateľom Fernando Carrillo (@ferrcarrillo),

 

Good nigh and #GOD night ❤️🙏

Fotka uverejnená používateľom Fernando Carrillo (@ferrcarrillo),

Herečku a speváčku Thalíu u nás preslávila telenovela Rosalinda. 12 obrázkov vo fotogalérii Herečku a speváčku Thalíu u nás preslávila telenovela Rosalinda. Thalía svojím vzhľadom tromfne aj o dvadsať rokov mladšie konkurentky. 12 obrázkov vo fotogalérii Thalía svojím vzhľadom tromfne aj o dvadsať rokov mladšie konkurentky. Thalía svojím vzhľadom tromfne aj o dvadsať rokov mladšie konkurentky. 12 obrázkov vo fotogalérii Thalía svojím vzhľadom tromfne aj o dvadsať rokov mladšie konkurentky.

Tlačiť Diskusia (5)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE