Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexi nápady, ako vášho drahého dostať do varu: Ledva sa dočká momentu, kedy s vami skočí do postele

25.02.2016 Casprezeny.sk

S týmito trikmi vášho partnera opäť dostanete a ani nebudete vedieť ako! Keď mu len trochu naznačíte, o čo pôjde, stavíme sa, že nebude myslieť celý deň na nič iné.

Verte, že sa ledva dočká momentu, kedy s vami skočí do postele. 7 obrázkov vo fotogalérii Verte, že sa ledva dočká momentu, kedy s vami skočí do postele.

Bude vidieť na červeno

Pozornosť upriamte na vaše zmyselné pery. Použitím červeného rúžu bude na vašich perách doslova visieť celú noc a nebude mať dosť. Vôbec sa toho nebojte. Ešte viac ho rozpálite, keď ho po príchode domov vyzlečiete a pekne si označkujete svoje teritórium! Pozornosť upriamte na vaše zmyselné pery. 7 obrázkov vo fotogalérii Pozornosť upriamte na vaše zmyselné pery.

Nový intímny zostrih

Pokiaľ je váš priateľ zvyknutý, že tam dole nemáte žiadne ochlpenie, môžete skúsiť prekvapenie, že si ich necháte trošku vyrásť a vytvarujete ich do želaného tvaru. Ak nemáte chuť na experimentovanie s chĺpkami, môžete si kúpiť aj intímny nalepovací šperk.  Čo tak prichystať prekvapenie? 7 obrázkov vo fotogalérii Čo tak prichystať prekvapenie?

Vyhoďte tangáče

Pozor! Tangá nie sú pre mužov tak sexi, ako si myslíte. Oveľa radšej majú muži na svojich drahých polovičkách tzv. francúzske nohavičky, ktoré odkrývajú len kúsok kože a zvyšok si môžu domyslieť. Aj tu zohráva veľkú rolu fantázia, ktorú by sme nemali podceňovať. 

Opantajte ho vôňou

Vône sa do mozgu zapisujú rovnako ako každé iné spomienky. Keď si vyberiete jeden parfum, ktorým budete voňať len v spálni, váš partner si túto vôňu spojí so sexom s vami. Ak si však tú vôňu dáte pri inej príležitosti, verte, že sa ledva dočká momentu, kedy s vami skočí do postele. Sexi spodná bielizeň láka viac ako si myslíte. 7 obrázkov vo fotogalérii Sexi spodná bielizeň láka viac ako si myslíte.

Sexi SMS

Skôr než sa stretnete večer na nejakej romantickej večeri, precvičte si svoju sexuálnu slovnú zásobu. Povedať vašej láske, čo by ste mu chceli robiť a naopak po čom túžite vy sa občas ťažko hovorí z očí do očí. Keď mu to však napíšete, môžete sa pritom červenať až po uši, on to však neuvidí. Potom už len môžete počkať na to, kedy splní vaše túžby. Stavíme sa, že nebude myslieť celý deň na nič iné. Potom si už len môžete počkať na to, kedy splní vaše túžby. 7 obrázkov vo fotogalérii Potom si už len môžete počkať na to, kedy splní vaše túžby.

Vymeňte fádne milostné listy

Romantický list popisujúci, čo pre vás ten druhý znamená, síce vždy poteší, ale pravdou je, že väčšina z nás má skôr talent na maľovanie, než na hru so slovami. Skúste dať svojmu partnerovi sadu kreatívne zabalených maliarskych potrieb s návrhom, že sa navzájom namaľujete. Vystriedajte sa pri pózovaní, ako živý model tomu druhému. S kreativitou to pokojne preháňajte - so županom jemne poodhalená, alebo úplne "naostro", to je už na vás.  Pozrite si nejaký erotický film. 7 obrázkov vo fotogalérii Pozrite si nejaký erotický film.

Skúste super zmyselnú filmovú noc

Pozrite si nejaký erotický film, ktorý vás dozaista naladí na vzrušujúcu atmosféru. Počas toho, ako k záveru filmu pôjdu titulky, môžete využiť podmaz hudby ako súčasť predohry, kde jeden druhého vášnivo pomasírujete.

Hlavne pohoda

Vyberte si reštauráciu, ktorá pre vás niečo znamená. Napríklad tú, kde ste mali prvé rande. Bežte tam, kde to máte obaja najradšej, alebo tam, kde robia vaše obľúbené jedlo. Nemusíte robiť dojem drahou reštauráciou, kde ani neviete, ktoré príbory sa používajú na ktorý chod a len na predjedlo miniete polovicu vašej výplaty!

Cestička z oblečenia

Hneď, ako prídete domov, začnite ho vyzliekať už vo dverách. Kým sa bozkávate, sťahujte zo seba navzájom kúsky oblečenia a vytvorte nimi cestičku do spálne. Táto trasa lásky vám bude ráno pripomínať vášeň, ktorú ste večer prežili. Až budete zbierať oblečenie, môžete si to rovno zopakovať!

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE