Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najhoršie oscarové róby všetkých čias: Celebrity to prepískli, na tieto módne katastrofy sa nezabúda!

25.02.2016 Casprezeny.sk

Bez štipky vkusu! Slávne ženy chceli zažiariť, ale podaril sa im pravý opak. Pozrite si výber najhorších oscarových rób, na ktoré sa len tak nezabúda.

Na tieto módne katastrofy sa nedá zabudnúť. 9 obrázkov vo fotogalérii Na tieto módne katastrofy sa nedá zabudnúť.

Udeľovanie Oscarov je spojené s prehliadkou nádherných rób. Nájdu sa však aj iné, dych vyrážajúce kúsky. Pozrite si výber z toho najhoršieho, čo sa na udeľovaní Oscarov v posledných rokoch prezentovalo!

Gwyneth Paltrow (43)

Aj tie najštýlovejšie krásky sa môžu pomýliť! Herečka sa v roku 2002 objavila na slávnostnom ceremoniáli odovzdávania Oscarov v tomto priesvitnom a najmä čudesnom modeli, z ktorého jej bolo takmer všetko vidno. A k tomu to krivé držanie tela, jednoducho hrozné!

Gwyneth Paltrow 9 obrázkov vo fotogalérii Gwyneth Paltrow

Céline Dion (47)

Len my máme taký zvláštny pocit, že speváčka hitu My Heart Will Go On si v roku 1999 obliekla biely oblek - a ešte k tomu naopak? A navyše akoby v ňom mala aj čudne povykrúcaný krk... Celé zle!

Céline Dion 9 obrázkov vo fotogalérii Céline Dion

Whoopi Goldberg (60)

Hviezda komédií Sestra v akcii na Oscaroch v roku 1993 silno pripomínala zle oblečeného Džina, ktorý práve vystúpil z Aldaddinovej čarovnej lampy... Tiež tam vidíte tú podobu? :)

Whoopi Goldberg 9 obrázkov vo fotogalérii Whoopi Goldberg

Björk (50)

Aj táto "róba" patrí do slávneho rebríčka toho najškaredšieho, čo červený koberec na Oscaroch zažil. Speváčka sa v roku 2011 rozhodla, že sa prezlečie za labuť. A aj sa jej to podarilo.

Björk 9 obrázkov vo fotogalérii Björk

Faith Hill (48)

Speváčke by sa pri výbere slávnostného outfitu veľmi zišiel skúsený stylista. Očividne žiadneho nezohnala, inak by si v roku 2002 určite neobliekla túto dúhovú róbu.

Faith Hill 9 obrázkov vo fotogalérii Faith Hill

Uma Thurman (45)

Dodnes nechápeme rozhodnutie krásnej herečky, ktorá v roku 2004 prišla na odovzdávanie Oscarov v naozaj čudesnom outfite. Táto róba by bola správnou voľbou jedine na premiéru Kung Fu Pandy.

Uma Thurman 9 obrázkov vo fotogalérii Uma Thurman

Selma Blair (43)

Speváčku (vľavo) akoby v roku 2002 napadol obrovský orol... Nielenže mala šaty akoby celé roztrhané, ale aj jej účes vyzeral ako vtáčie hniezdo.

Selma Blair (vľavo) 9 obrázkov vo fotogalérii Selma Blair (vľavo)

Cher (69)

Speváčke v roku 1986 asi zabudli oznámiť, že sa nechystá na vystúpenie, ale na Oscary - jej odvážny outfit vyvolal obrovský škandál.

Cher 9 obrázkov vo fotogalérii Cher

Tlačiť Diskusia