Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vyskúšali ste už aj niečo odvážnejšie ako misionára? Pri týchto 15 sexi faktoch sa budete červenať!

05.03.2016 KaD

Vyskúšali ste už v posteli aj niečo odvážnejšie ako misionársku polohu? Experimentovania a erotických pomôcok sa nemusíte báť ani sa za ne hanbiť.

15 sexi faktov, ktoré vás prekvapia. 7 obrázkov vo fotogalérii 15 sexi faktov, ktoré vás prekvapia.

Z rôznych prieskumov vychádza, že Slováci sú konzervatívni, a to aj v sexe. No posledný boom erotických filmov a kníh možno dodá odvahu aj tým, ktoré si doteraz na nejaké erotické pomôcky netrúfli, hoci po nich tajne poškuľovali. Aký majú vlastne pre nás význam? Čo a ako v posteli používať a podľa čoho si to vybrať...

1. Ani o tom nevieme

Najpoužívanejšou erotickou pomôckou je, aj keď si to málokto uvedomuje, posteľ a vankúše. A zatiaľ nikto nenamietal, že by to bolo bez nich prirodzenejšie. Aj sexi nočná košieľka či podprsenka slúžia ako dráždivý faktor, nuž a pre muža je to veľa ráz aj počítač, mobil – skrátka obrazovka, kde si pozrie erotické obrázky. Podľa odborníkov na milovanie by však ani ženy nemali byť pri sexe ochudobnené a sexi hračiek by sa nemali báť.

2. Čo urobí radosť ženám

Najmä začiatočníčkam sa neodporúča kúpiť si najväčšie dildo, aké existuje. Na začiatok sú vhodné prírodné lubrikanty a pomôcky, ktoré tvarom mužský pohlavný orgán nepripomínajú. Zväčša sú to vibrátory na stimuláciu klitorisu alebo pomôcky, ktoré vibrujú a zároveň sa dajú spojiť s milovaním - vibračné krúžky pre neho či špecificky tvarované pomôcky pre ňu. Pre dvojice je to najmä spočiatku najprijateľnejšie. Ideálne je, ak si pomôcky vyskúša najskôr každý sám – uvidí, čo sa s nimi dá robiť, naučí sa ich používať... A neskôr si to môžu skúsiť spoločne.

3. Môj prvý kúsok

Ako si vybrať najlepšiu sexuálnu pomôcku pre začiatočníčky? Pri jej výbere je dôležitý aj váš rozpočet. Začať s lacnejšími kúskami je na prvý experiment múdre rozhodnutie, ale ak kúpite to najlacnejšie v zľave bez toho, aby vám to vyhovovalo, budete sklamaná. Luxusnejšie kúsky sú vyrobené z kvalitnejších materiálov a dlhšie vydržia. Kým však do nich investujete, overte si, či vám vyhovujú, na lacnejšom modeli. Ako si vybrať najlepšiu sexuálnu pomôcku pre začiatočníčky? 7 obrázkov vo fotogalérii Ako si vybrať najlepšiu sexuálnu pomôcku pre začiatočníčky?

4. Vibrátor

Veľa žien dosiahne vyvrcholenie ľahšie pomocou stimulácie klitorisu, aj preto patrí vibrátor medzi najobľúbenejšie ženské sexi hračky. Vyrába sa zo silikónu, latexu, gélu či umelej kože, tzv, cyberskin. Existuje viac druhov vibrátorov, napríklad malé nábojnicové alebo rúžové, motýlie, klasické, prstové, G-bod, čarovný prútik (kúzelná palička), na diaľkové ovládanie – zďaleka najlepší je údajne tzv. králičí vibrátor.

Ten totiž poskytuje naraz vonkajšiu aj vnútornú stimuláciu. Ľahko sa používa, máva zvyčajne viacero rýchlostí a vodovzdorný povrch. Existujú vibrátory prenosné, luxusné, extra intenzívne, na baterky aj s adaptérom na dobíjanie. Pri vibrátoroch používajte aj vibračný gél. Po použití sa musí vibrátor umyť mydlom alebo dezinfekčným roztokom. Pozor na hlasitosť, niektoré bývajú veľmi hlučné.

5. Obruč

Je pre dvojice, aj mužov zvlášť. Obruč 7 obrázkov vo fotogalérii Obruč

6. Umelý penis – tzv. dildo

Vypracované kúsky sú výborné pre tie dámy, ktoré majú rady niečo realistickejšie. Hodia sa na vnútornú stimuláciu a keďže sú perfektne ohybné, dokážu vzrušiť aj klitoris v tom správnom uhle. K najvyhľadávanejším patria sklené a úspech majú aj s viacerými zakončeniami, nafukovacie či dokonca ejakulujúce, ktoré vystrieknu...

7. Análne koráliky

Okolie análneho otvoru je mimoriadne citlivé, pretože sa tu nachádza množstvo nervových zakončení. Koráliky sa hodia pre dvojice, ale aj ženy a mužov samostatne. Análne koráliky 7 obrázkov vo fotogalérii Análne koráliky

8. Nevoľníctvo je in

Putá, zväzovanie, zakrývanie očí – aj to patrí k jemným sado-maso praktikám. Dnes existuje aj séria inšpirovaná populárnou knihou 50 odtieňov sivej a jej hrdinom Greyom. Nevoľníctvo je in. 7 obrázkov vo fotogalérii Nevoľníctvo je in.

9. Podkovička rozkoše

Špeciálny vibrátor unikátneho tvaru, ktorý vzrušuje klitoris, bod G aj mužského fešáka súčasne.

10. Čo hľadajú ženy začiatočníčky

V prvom rade niečo veľmi diskrétne, na vonkajšiu alebo vnútornú stimuláciu či stimuláciu bodu G.

11. Venušine guľôčky

Väčšinou sú to dve duté navzájom prepojené guľôčky. V nich sú menšie a ťažšie guľôčky, ktoré sa pohybom tela rozhojdajú. Pripravia ženu na milovanie (môžete s nimi ísť aj do práce) a sú zdravé – spevňujú totiž svaly panvového dna. Venušine gulôčky 7 obrázkov vo fotogalérii Venušine gulôčky

12. Čo hľadajú páry

Žiadajú sexi hračku na zlepšenie sexu a zvýšenie vzrušenia – a to pre oboch.

13. Sú sexi hračky bezpečné?

Áno, ak ich používate podľa návodu a udržiavate v čistote. Nepožičiavajte ich, môžu sa nimi prenášať závažné pohlavné ochorenia.

14. Používajú ich najmä nezadaní?

To nie je pravda, v skutočnosti sú pre všetkých a až 78 % žien, ktoré ich používajú, majú svojho partnera.

Z rôznych prieskumov vychádza, že Slováci sú konzervatívni, a to aj v sexe. 7 obrázkov vo fotogalérii Z rôznych prieskumov vychádza, že Slováci sú konzervatívni, a to aj v sexe.

15. Vedeli ste, že...

... v niektorých krajinách sú sexuálne pomôcky prísne zakázané – v Indii dostane „chlípnik“ 2 roky väzenia, v Malajzii ho tiež veľmi prísne potrestajú?

... prvé preukázateľné erotické hračky používali už starí Egypťania, Rimania, Gréci a Číňania pred vyše 2500 rokmi?

Aký veľký má umelec byť?

Myslíte si, že najlepší je čo najdlhší a najširší? Omyl. Priemerná vagína má totiž cca 9 cm dĺžku, a tak sú príliš veľké rozmery skôr prekážkou. Odborníci začiatočníčkam odporúčajú veľkosť do 20 cm s hrúbkou 3 cm.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE