Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Krehká blondínka Luna Lovegood z Harryho Pottera 10 rokov po nakrúcaní: Vyrástla z nej sexica

24.02.2016 Casprezeny.sk

Írska herečka Evanna Lynch (24) si účinkovaním v Harrym Potterovi splnila svoj detský sen. Dnes je z nej dospelá mladá žena. Koho miluje?

Evanna Lynch 4 obrázky vo fotogalérii Evanna Lynch

Evana od detstva patrila k skalným fanúšikom kníh o Harrym Potterovi, ale spočiatku ani nedúfala, že by si raz mohla vo filme aj zahrať a zdieľať s ostatnými mladými hercami fantastickú atmosféru.

Napokon sa predsa len zúčastnila na konkurze k časti Harry Potter a Fénixov rád a uspela spomedzi 15 000 dievčat. Získala rolu strelenej Luny Lovegood. Nakrúcanie tejto časti sa začalo presne pred desiatimi rokmi, koncom februára 2006.

Evanna Lynch 4 obrázky vo fotogalérii Evanna Lynch

Evanna Lynch pred časom radikálne zmenila farbu vlasov. 4 obrázky vo fotogalérii Evanna Lynch pred časom radikálne zmenila farbu vlasov.

Odvtedy krehká blondínka samozrejme vyrástla, po čase z nej dokonca už blondínka nebola, a vtedy by ste ju naozaj nespoznali.

 

💕😻😳

Fotka uverejnená používateľom Evanna Lynch (@msevylynch),

Po čase sa však vrátila k svojej pre ňu typickej blond farbe vlasov a je z nej sexi mladá žena, ktorá miluje mačky, o čom svedčia aj fotky na sociálnej sieti, ktoré tam s obľubou zverejňuje.

PORADNE: zmenareň (3)
Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE