Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Monika Bagárová otvorene prehovorila o vzťahu s mužom svojho života: Pravda vás prekvapí

24.02.2016 Casprezeny.sk

Speváčka Monika Bagárová (21) sa so svojím americkým priateľom pozná už tri roky, a teraz vyplávala na povrch pravda o začiatku ich vzťahu.

Monika Bagárová 5 obrázkov vo fotogalérii Monika Bagárová

Aj keď Monika Bagárová je už tri roky šťastne zadaná a tvorí pár so sympatickým Američanom, kvôli ktorému podniká časté cesty za veľkú mláku, začiatok ich vzťahu pre ňu vôbec nebol jednoduchý. Ako prezradila pre portál blesk.cz, dôvodom bola neznalosť angličtiny.

 

#EM

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Za to, že ich vzťah vydržal, vďačia obaja najmä veľkej vzájomnej sympatii, pretože spočiatku si "príliš nepokecali". Keď Monika chcela priateľovi niečo povedať, pokiaľ išlo o mailovú komunikáciu, pomáhala si internetovým prekladačom. Horšie to však bolo s telefonovaním, toho sa priam desila.

V začiatkoch vzťahu Monike s telefonickou komunikáciou pomáhala manažérka, postupne sa však speváčka učila a teraz to už zvláda celkom celkom obstojne. Keď je v Amerike, s priateľom zdieľajú spoločnú domácnosť, ale finančne od neho nie je závislá, dokáže a chce si zarobiť sama na seba. Monika totiž tvrdí, že nie je ten typ ženy, ktorej musí muž dávať peniaze na každú hlúposť.

Monika Bagárová 5 obrázkov vo fotogalérii Monika Bagárová

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE