Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako sa zmenil sladký fešáčik z Denníka princeznej? Keby ho Mia stretla dnes, pobláznil by ju ešte viac!

27.02.2016 anp

Charizmatický herec si v druhom pokračovaní úspešného filmu Denník princeznej zahral Miinu veľkú lásku. Ako sa po rokoch zmenil a čo robí dnes?

Na začiatku sa neustále škriepili, napokon sa do seba osudovo zaľúbili. 5 obrázkov vo fotogalérii Na začiatku sa neustále škriepili, napokon sa do seba osudovo zaľúbili.

Americký herec Chris Pine má za sebou úspešnú premiéru filmu Do posledného dychu, kde hral kapitána lode. Krásavec s uhrančivými očami si kariéru rozbehol vďaka Star Treku a dnes je na roztrhanie.

Fanúšičky Denníka princeznej si ho obľúbili najmä v druhej časti filmového spracovania (2004) slávnej knižky spisovateľky Meg Cabotovej. Práve tento film odštartoval hercovu hviezdnu kariéru. Zahral si v ňom Lorda Nicholasa Devereauxa, ktorého zákerný strýko robil všetko pre to, aby princeznej Mii (Anne Hathaway) zo Genovie znemožnil nástup na trón.

Denník princeznej odštartoval Chrisovu kariéru. 5 obrázkov vo fotogalérii Denník princeznej odštartoval Chrisovu kariéru.

Mia sa podľa starých genovijských tradícií mohla stať kráľovnou len vtedy, ak bude vydatá. Tak si zúfalo zháňala manžela na poslednú chvíľu a napokon sa zaľúbila do najnevhodnejšieho zo všetkých nevhodných pytačov - Nicholasa, ktorý mal nastúpiť na trón, keby sa jej nepodarilo včas vydať... Zamotané, zamotané, ale veľmi romantické!

Mia si mala vydať za vojvodu Andrewa, tajne však od začiatku ľúbila Nicholasa. 5 obrázkov vo fotogalérii Mia si mala vydať za vojvodu Andrewa, tajne však od začiatku ľúbila Nicholasa.

Hoci druhé pokračovanie filmu nemalo nič spoločné s knižnou predlohou, fanúšikovia boli spokojní. Zárukou úspechu bolo aj hviezdne obsadenie - medzi Chrisom a Anne to poriadne iskrilo. Od nakrúcania ubehlo 12 rokov, Chris (35) sa zo sladkého krásavca pomaly mení na zrelého muža a Anne (33), tá je stále krajšia a krajšia. Posúďte sami:

Chris Pine je stále väčší fešák. 5 obrázkov vo fotogalérii Chris Pine je stále väčší fešák. Anne Hathaway v januári 2016. 5 obrázkov vo fotogalérii Anne Hathaway v januári 2016.


 

A ako sa sa po rokoch zmenil Miin priateľ Michael z prvej časti filmu Denník princeznej? Pozrite si FOTO:

 

Veľká láska Anne Hathaway z Denníka princeznej: Jej Michael sa neskutočne zmenil, to snáď ani nie je on!
Pred pár rokmi bola do neho bláznivo zaľúbená, no keby ho...

Tlačiť Diskusia